Java 7 | Albatrosmedia.cz
EN

Java 7

Výukový kurz

Herbert Schildt

5,0
( 2 )

Ovládněte Javu od základů
Pronikněte do světa Javy od jednoduchých programů až po robustní aplikace s grafickým uživatelským rozhraním. Výukový kurz vás provede jazykem od úplných začátků, s mnoha praktickými příklady, cvičeními a krátkými radami od profesionálů z praxe. Seznámíte se nejen s běžnými programátorskými konstrukcemi, ale i pokročilými technikami jako je programování vláken či práce s aplety.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 664
EAN 9788025137482
Datum vydání 13.08.2012
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 1,05
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Zaujala vás Java díky své univerzálnosti, ale máte z programování strach? Hledáte komplexní zdroj informací, jak zvládnout tento populární programovací jazyk? Výukový kurz vás provede Javou od úplných začátků, vše si důkladně vyzkoušíte na příkladech a nově nabyté znalosti si bude moct ověřit na cvičeních.

V patnácti kapitolách se postupně seznámíte se všemi prostředky, které Java programátorům nabízí. Projdete základy jazyka, naučíte se pracovat s datovými typy a operátory, větvit program pomocí podmínek a cyklů. Po absolvování základů objektově orientovaného programování plně porozumíte termínům, jako je třída, metoda, dědičnost nebo rozhraní. S rostoucími znalostmi přijdou i pokročilá témata v podobě vícevláknových aplikací či apletů. V závěru knihy si vyzkoušíte i tvorbu grafi ckého uživatelského prostředí s knihovnou Swing.

Publikace vás mimo jiné naučí:

  • Používat základní programové konstrukce Javy
  • Ošetřit vstup a výstup programu
  • Pracovat s prvky objektově orientovaného programování
  • Paralelně zpracovat data pomocí vláken
  • Přenést svou aplikaci na Internet prostřednictvím apletů
  • Vytvořit grafi cké uživatelské rozhraní ke své aplikaci

O autorovi:

Herbert Schildt patří mezi uznávané autority programovacích jazyků Java, C, C++ a C#. Je autorem řady knih o programování, kterých se prodaly miliony výtisků v mnoha jazycích. Byl členem komise ANSI, která standardizovala jazyk C v roce 1989. Jeho web najdete na adrese www.HerbSchildt.com.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM