Churchillova sekretářka | Albatrosmedia.cz
EN

Churchillova sekretářka

Susan Elia MacNeal

5,0
( 1 )

(Po)odhalené tajemství britského vládního sekretariátu
Maggie Hopeová chce být užitečná. Rozhodne se ucházet se o místo Churchillova tajemníka, které bývá obsazováno výhradně muži. Díky jednomu ze svých přátel nakonec získá práci jako Churchillova sekretářka. Když se jí do ruky dostane časopis s ukrytou kódovanou zprávou, okamžitě si jí všimne. Jenže rozluštit, čeho se ona zpráva týká, nebude nijak jednoduché, a kromě toho Maggii čeká několik více či méně příjemných překvapení.

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Počet stran 352
EAN 9788072466528
Datum vydání 19.11.2012
Věk od 15
Formát 125x205 mm
Nakladatelství MOTTO
Edice Detektivky
Hmotnost 0,42
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

(Po)odhalené tajemství britského vládního sekretariátu

Maggie Hopeová, rozená Britka, ale výchovou Američanka, talentovaná vysokoškolsky vzdělaná matematička, která od smrti rodičů žije u tety z otcovy strany, má po prázdninách nastoupit do doktorandského studijního programu.

Místo toho ale odjíždí do Londýna splnit podmínky dědického řízení – babička, o níž nikdy předtím neslyšela, jí totiž odkázala dům. Maggie má v plánu co nejdřív nemovitost prodat a vrátit se do Ameriky, ale o dům nikdo nemá zájem, a navíc Anglie vstupuje do druhé světové války.

Maggie chce být užitečná, a tak se rozhodne ucházet se o místo Churchillova tajemníka. Místa tohoto typu jsou však obsazována výhradně muži. Díky jednomu ze svých přátel nakonec získá práci jako Churchillova sekretářka. Přesto se v ní matematička nezapře, a když se jí do ruky dostane časopis s ukrytou kódovanou zprávou, okamžitě si jí všimne. Jenže rozluštit, čeho se ona zpráva týká, nebude nijak jednoduché, a kromě toho Maggii čeká několik více či méně příjemných překvapení.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Maggie Hopeová"

Uživatelské hodnocení

Milena Kvapilová
Parádní čtení. Poslední dobou jsem si oblíbila knihy z období 2. světové války. A když je hlavní postavou mladá, krásná a inteligentní žena, která se "zaplete" do práce tajných služeb, je to pro mě naprosto ideální kombinace. I když mi přišla první třetina knihy zbytečně zdlouhavá a popisná, zbytek knihy už nabral spád a o napínavé situace nebyla nouze.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.