Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN

Projektový manažer - Talentify.me / Nadace Albatros

Co je to:
V Rakousku si díky ní již 5 let tisíce dětí navzájem pomáhají s učením, ale i s rozvojem svých zájmů. Zdarma nebo za malou úplatu, kterou si může dovolit každý. Vznikají přátelství mezi dětmi z odlišných společenských okruhů. Je to místo, kde se zakládá na budoucí kariéru, proto je lákavým prostorem i pro zaměstnavatele. Platformě fandí školy i rodiče. Vysloužila si doporučení rakouské ministryně školství.

Co chceme:
Chceme dosáhnout téhož v Česku. Máme hotovou lokalizaci, základní překlad webu, odpilotováno. Rakouský partner nás podporuje metodicky i v oblasti vývoje a údržby webu. Teď je třeba vychytat brouky a „rozjet to“. Aktuální bude šířit myšlenku mezi mladé lidi a najít další školy, které to chtějí podpořit – aktuální cíl je zvýšit počet uživatelů platformy. Pak budeme hledat nejlepší model pro finanční udržitelnost. Do začátku má Talentify.me finanční podporu od Nadace Albatros.

Hledáme právě Tebe?
Nebojíš se prostředí škol a vzdělávání? Nebojíš se mladých? Rozumíš jejich řeči, potřebám i obavám? Nebojíš se „webařiny“? Nebojíš se angličtiny, nebo – ještě lépe – umíš německy? A láká tě představa tohle všechno uvést v život? Jsi podnikavec? Vydržíš u toho? Dáš tomu všechno? Vážně to chceš? Pak Tě chceme i my.

Bude se Ti u nás líbit?
Nabízíme zázemí v mateřské Albatros Media, kde jsou knížky a super lidi. Malý tým Nadace Albatros tam má kancelář, k dispozici zasedačky i kafe. Jako bonus jsme zvyklí na pracovní flexibilitu i možnost homeoffice. Formu spolupráce a finance vyladíme k oboustranné spokojenosti, ale očekáváme plné nasazení, tohle nejde dělat na půl šťávy.

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.