Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN

Obchodník pro zahraniční trh

Máte obchodní talent?

Komunikujete plynně anglicky a rád/a cestujete?

Připojte se k týmu zahraničního obchodu v největším českém knižním nakladatelství.

Nabízíme:

  • Zajímavou, samostatnou práci pro Albatros Media a. s., největší nakladatelský dům v ČR.
  • Příjemné pracovní prostředí v Praze v blízkosti Vyšehradu.
  • Děláme práci, která má smysl a dává hodnotu dětem i dospělým.
  • Skvělý tým kolegů.
  • Nadstandardní nabídku firemních benefitů: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 100Kč, nápoje, ovoce a zelenina na pracovišti zdarma, pružnou pracovní dobu, 50% slevu na nákup knih z naší produkce (elektronické, audioknihy), Multisport, Flexipasy, příspěvek na penzijní a životní připojištění a mnoho dalšího.
  • Práci na plný úvazek.
  • Nástup možný od 1.1.2020.

Náplň práce:

  • Prodej licencí a koedice knih Albatros Media zahraničním nakladatelům.
  • Akvizice nových zákazníků.
  • Vedení smluvní agendy směrem k zákazníkům.
  • Účast na zahraničních veletrzích a individuální návštěvy zákazníků v zahraničí za účelem prezentace knižních novinek.
  • Řešení denní operativy se zákazníky, výrobním a smluvním oddělením.

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání.
  • Předchozí praxi na obdobné pozici v obchodním oddělení – je výhodou, nikoliv podmínkou.
  • Výbornou znalost práce PC (především MS Office – Word, Excel) a internetovou komunikaci.
  • Pokročilou znalost AJ slovem i písmem.
  • Ochotu cestovat.
  • Příjemné a reprezentativní vystupování.
  • Samostatnost, logické uvažování, komunikační dovednosti, přesnost, spolehlivost.

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.