Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN

Literární redaktor pro nakladatelství Kniha Zlín /Praha nebo Zlín/

Největší vydavatelská skupina působící v ČR vyhlašuje výběrové na pozici LITERÁRNÍ REDAKTOR pro nakladatelství Kniha Zlín (česká a zahraniční beletrie, krimi a thrillery, literatura faktu, knihy o umění, knihy pro děti, komiksy).

Nabízíme:

  • Zajímavou, samostatnou práci pro Albatros Media a. s., největší nakladatelský dům v ČR.
  • Možnost výkonu práce z naší pražské nebo zlínské kanceláře.
  • Prostor pro seberealizaci, spolupráci na tom, co ocení i následující generace.
  • Osobní ohodnocení s podílem na výsledcích.
  • Nadstandardní nabídku firemních benefitů:
  • 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 100Kč, nápoje, ovoce a zelenina na pracovišti zdarma, pružnou pracovní dobu, 50% slevu na nákup knih z naší produkce, Multisport, Flexipasy, příspěvek na penzijní a životní připojištění a mnoho dalšího.
  • NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Náplň práce:

  • Vyhledávání nových titulů, autorů a překladatelů.
  • Posuzování rukopisů.
  • Vedení externích autorů či překladatelů.
  • Vyjednávání licenčních práv s literárními agenturami.
  • Spolupráce s výtvarným a technickým redaktorem na koncepci titulu a jeho realizaci.
  • Návrhy k sestavování edičního plánu ve spolupráci se šéfredaktorem.
  • Redakční zpracování textů.
  • Zpracovávání potřebné dokumentace redigovaných publikací.
  • Aktivní účast na vybraných akcích nakladatelství.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (ideálně filologické, případně žurnalistika).
  • Dobrou znalost angličtiny, případně dalšího cizího jazyka.
  • Orientaci na knižním trhu a nadšení pro práci s knihami.
  • Velmi dobrou orientaci v současné literatuře a kultuře, všeobecný přehled.
  • Zkušenosti s redakční prací jsou výhodou.
  • Velmi dobré organizační schopnosti, schopnost týmové spolupráce.
  • Samostatnost, pečlivost, přesnost a spolehlivost.
  • Odolnost vůči stresu.
  • Znalost práce s PC (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) a internetové komunikace.
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.