Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN

Obchodní specialista luxusních knih

Máte praxi jako ostřílený obchoďák a chcete se posunout ve své kariérní dráze výš?

Láká Vás podílet se na prodeji luxusních značek a být v kontaktu se zajímavými osobnostmi?

Dokážete otevírat dveře k novým klientům a udržovat s nimi skvělé vztahy?

Máte rádi pořádek, je na Vás spoleh a nezaleknete se ani administrativy?

Pak čtěte dál!

Hledáme obchodního specialistu, který se bude podílet na budování a rozvoji luxusních knih https://valerbooks.cz/knihy/epopej a www.kronikaprvnirepubliky.cz a dokáže zajistit přímý prodej i nejnáročnějším čtenářům, milovníkům umění, patriotům a sběratelům bez běžné maloobchodní sítě.

Proč s námi spolupracovat? Nabízíme Vám…

  • inspirativní pracovní prostředí s materiálním zázemím a neformální atmosférou a skvělými kolegy
  • atraktivní práci v jedinečném oboru, který spojuje literaturu a moderní technologie
  • možnost podílet se na rozvoji celé firmy a osobní ohodnocení s podílem na výsledcích
  • firemní benefity – stravenková sodexo karta, 5 týdnů dovolené, Multisport karta, příspěvek na sport, jazykové vzdělávání, apod,
  • práci na plný úvazek
  • nástup možný dle domluvy

Jaká je hlavní náplň práce?

  • Aktivní obchodní činnost a získávání nových zákazníků (fyzické osoby, instituce, firmy z různých oborů – finance, farmacie, energetika, apod.)
  • Nalézání nových obchodních příležitostí pro prodej knih vydávaných společností v rámci všech značek Albatros Media
  • Zajištění doručení produktů všem zákazníkům, remarketing
  • Administrace obchodního případu (objednávky, faktury, kontrola plateb)
  • Zákaznický servis, primární kontakt a zpracování on-line rezervací
  • Spolupráce s redakcemi, marketingem, obchodním týmem a týmem speciálních operací

Co od Vás očekáváme?

  • Ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání a minimálně 3 roky praxe na obchodně-prodejní pozici
  • Vrozenou iniciativu, výborné reprezentativní schopnosti se smyslem zaujmout a poskytnout cílovým zákazníkům maximální péči
  • Samostatnost a schopnost dotáhnout obchodní případ do konce
  • Znalost angličtiny v mluvené i psané formě výhodou
  • Očekáváme, že budete aktivním řidičem

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.