Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN

Redaktor/ka dětské literatury - nakladatelství B4U Publishing - Brno

Největší vydavatelská skupina působící v ČR i SR, vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice redaktor/ka dětské literatury do nakladatelství B4U Publishing v Brně.

Redaktor/ka dětské literatury nakladatelství

B4U Publishing

Nabízíme:

- Samostatnou a kreativní práci na knihách pro děti a mládež
- Příjemné pracovní prostředí v Brně v blízkosti centra
- Práci na plný úvazek
- Nástup možný ihned

- Osobní ohodnocení s podílem na výsledcích

  • Nadstandardní nabídku firemních benefitů:
  • 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 100Kč, nápoje, ovoce a zelenina na pracovišti zdarma, pružnou pracovní dobu, 50% slevu na nákup knih z naší produkce, Multisport, Flexipasy, příspěvek na penzijní a životní připojištění a mnoho dalšího.

Náplň práce:

- Tvorba nových knih pro děti
- Spolupráce a komunikace s autory a ilustrátory
- Spolupráce s výtvarnou redakcí na koncepci titulů a jejich realizaci
- Redakční zpracování textů
- Aktivní účast na vybraných akcích nakladatelství v ČR i v zahraničí

Požadujeme:

- Schopnost kreativního myšlení a dostatek vlastních nápadů, výtvarný cit
- Smysl pro týmovou spolupráci
- Vysokoškolské vzdělání výhodou
- Výbornou znalost češtiny, další jazyk a zkušenosti s redakční práci jsou výhodou
- Odolnost vůči stresu a časovou flexibilitu
- Nadstandardní znalost práce s PC
- Samostatnost, spolehlivost, přesnost, pečlivost
- Organizační schopnosti
- Čistý trestní rejstřík

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.