Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN

PR & Community Manager

Hledáme posilu do PR týmu! Člověka se seniorní zkušeností s public relations a ideálně také vedením lidí, člověka, který miluje knihy a chce se podílet na vytváření strategie PR celého našeho nakladatelského domu, všech jeho značek a projektů. Silnou, pozitivní a kreativní osobnost, která hýří nápady, ale zároveň je zodpovědná a dokáže si práci dobře zorganizovat.

Výhodou je menší či větší míra knihomolství a orientace na knižním trhu, otevřená mysl a pozitivní vztah k pravidelnému přísunu adrenalinu.

Na jakou náplň práce se můžeš těšit?

  • Povedeš naše PR oddělení a lidi v něm, na starosti tedy budeš mít i agendu související s vedením a motivací lidí
  • V rámci PR budeš mít na starosti:
    • Osobně – PR strategických firemních projektů a korporátní PR (aktivní tvorba mediaplánů, medialistů, tiskových zpráv, podkladů pro média atd.). Budeš zodpovědný za PR strategii celé společnosti i jednotlivých značek
    • Budeš také kočírovat svůj PR team po stránce PR jednotlivých titulů (produktové PR) a autorů (osobnostní PR)
  • Jako Community manager budeš koordinovat spolupráci s blogteamem, influencery i VIP celebritami
  • Budeš také zodpovědný za vyhodnocování a evidenci výstupů svého oddělení
  • Budeš zodpovědný za návrh a realizaci marketingových kampaní ve spolupráci s Brand Managery po stránce PR a Community aktivit
  • Budeš spolupracovat s online specialisty a koordinovat s nimi kampaně
  • Budeš spolupracovat také s event manažerem, účastnit se vybraných eventů a setkávat se s českými i zahraničními autory
  • Budeš zodpovědný za formulace textů/copywriting pro celý MKTG team
  • Budeš shánět mediální partnery pro klíčové MKTG projekty
  • Budeš připravovat budget a zodpovídat za jeho dodržování

Jak si představujeme my Tebe?

  • Umíš vést tým lidí a organizovat jim práci
  • Jsi odolný/á vůči stresu
  • Máš předchozí zkušenosti s vedením větších kampaní, ideálně v kulturní sféře
  • Nedělá ti problém napsat jakýkoliv PR text, tiskovou zprávu, článek, máš dobré vyjadřovací schopnosti, umíš psát texty
  • Orientuješ se v mediálním prostředí
  • Máš kontakty na novináře, redaktory a nebojíš se oslovit celebrity ke spolupráci
  • Máš alespoň SŠ vzdělání a alespoň 5 let praxe v oboru
  • Jsi samostaný/á, uvažuješ logicky, jsi iniciativní, spolehlivý/á, kreativní a flexibilní
  • Máš uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
  • Zvládneš se domluvit anglicky

Co můžeme nabídnout my Tobě?

  • Staneš se součástí největšího nakladatelského domu v ČR
  • Budeš mít zázemí velké rychle se rozvíjející společnosti zastřešující 16 knižních nakladatelství
  • Tvoje práce bude různorodá, kreativní a s flexibilní pracovní dobou
  • Budeš mít možnost pracovat částečně z domova
  • Budeš se podílet na zajímavých a rozmanitých projektech a na rozvoji celé firmy
  • Setkávat se u nás budeš s pohodovými lidmi v neformálním a otevřeném pracovní prostředí
  • Nabízíme zajímavé firemní benefity – například stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na sport, jazykové vzdělávání, nálož vitaminů každé ráno… a to není zdaleka vše!
  • Nabízíme práci na plný úvazek s odpovídajícím platovým ohodnocením a nástup možný ihned

Pokud tě inzerát zaujal, neváhej nám zaslat životopis a motivační dopis a ideálně také ukázky svojí práce (tiskové zprávy, články, reference – mediální výstupy z kampaní na kterých jsi dělal/a).

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.