Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN

Vedoucí expedice – Rudná u Prahy

Proč pracovat právě u nás?

Protože Vám nabízíme...

  • práci na plný úvazek,
  • zaměstnání v moderním skladovém areálu,
  • zázemí silné prosperující společnosti,
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, stravenková karta Sodexo (100 Kč za den), nápoje, ovoce a zelenina na pracovišti zdarma, pružná pracovní doba, 50% sleva na nákup knih z naší produkce, karta Multisport, Flexi Pass, příspěvek na penzijní a životní připojištění a mnoho dalšího.
  • nástup možný ihned či dle domluvy

Jaká je náplň práce skladového mistra?

  • Řízení a koordinace logistických procesů své směny (zodpovědnost za fyzické a administrativní převzetí zboží, skladování, vyskladnění zboží a další skladové operace)
  • Spolupráce při řešení reklamací vzniklých v rámci směny, dohledání příčin a zajištění nápravných opatření
  • Vedení týmu cca 18ti zaměstnanců
  • Zodpovědnost za produktivitu svého týmu a kvalitu odvedené práce
  • Zodpovědnost za efektivní nasazení lidských a materiálních zdrojů ve skladu v rámci pracovní směny, návrhy na jejich úsporu
  • Spolupráce při vytváření pracovních postupů a procesů a při implementaci nových projektů v rámci svého oddělení
  • Kontrola dodržování bezpečnostních nařízení a používání ochranných pomůcek
  • Zajištění řádného a efektivního využívání manipulační techniky, kontrola údržby a zajištění servisu
  • Zodpovědnost za dodržování bezpečnostních opatření proti ztrátám a krádežím ve skladu při své směně

Co od Vás očekáváme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (dopravní či logistický směr výhodou)
  • Praxi na obdobné pozici - řízení skladu
  • Zkušenosti s vedením týmu pracovníků
  • Velmi dobré organizační a komunikační dovednosti
  • Schopnost vést a motivovat zaměstnance
  • Pokročilou znalost MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B, VZV výhodou

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici, kontaktujte prosím vedoucího logistického centra, pana Kubatku, na tel. 725 842 391 nebo nám zašlete svůj životopis a motivační dopis prostřednictvím odpovědního formuláře.

Předem Vám děkujeme za došlé reakce. V případě, že Vás nebudeme kontaktovat do jednoho měsíce s pozvánkou k výběrovému řízení, byl na tuto pozici vybrán jiný uchazeč.

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.