Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN

Skladový operátor

Nabízíme:

  • Práci na plný úvazek
  • Práci v moderním skladovém areálu
  • Zázemí silné prosperující společnosti
  • Přátelské prostředí
  • Nástup možný od 01.06.2019
  • Měsíční mzdu 23 000,-
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 100Kč, 50% slevu na nákup knih z naší produkce, Multisport, Flexipasy, příspěvek na penzijní a životní připojištění a mnoho dalšího). Náborový příspěvek pro nového zaměstnance: 10 000,-

Náplň práce:

  • Manipulace se zbožím a reklamními materiály
  • Příprava, kontrola a balení zásilek
  • Práce s informačním systémem zaměstnavatele
  • Účast na inventurách uskladněného zboží
  • Přesné, pečlivé a termínově správné plnění adekvátních úkolů ze strany vedoucího skladu

Požadujeme:

  • Základní znalost práce s PC a ochotu učit se novým technologiím
  • Samostatnost, iniciativu, přesnost, spolehlivost, aktivní přístup k práci
  • Fyzickou zdatnost
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.