Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN

Personalista/ka

Do našeho HR týmu hledáme nadšeného člověka, který má zkušenosti s náborem zaměstnanců a bude mít velký vliv na to, kdo náš tým Albatros Media tvoří.

Jedná se o dobrodružnou práci, nudit se u nás rozhodně nebudete. Budeme spolupracovat na náboru nových zaměstnanců, pečovat o naše kolegy, podílet se na jejich rozvojových plánech, plánovat jim školení, hledat nové cesty personálního marketingu a vymýšlet způsoby, kterými bychom mohli naše HR oddělení ještě vylepšit :)

Jsme kolegyně, které milují svou práci, milé kolegy a s ohledem na neustálý růst společnosti uvítáme posilu.  Držíme Vám u nás volnou židli :)!

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Práci v rychle rozvíjející skupině zastřešující 15 knižních nakladatelství,
  • práci v atraktivním oboru, který spojuje literaturu a moderní technologie,
  • práce na zajímavých a rozmanitých projektech a možnost se podílet na rozvoji celé firmy,
  • příjemné pracovní prostředí v Praze 4 v blízkosti Vyšehradu,
  • možnost pracovat v dynamickém, neformálním a přátelském prostředí,
  • osobní ohodnocení s podílem na výsledcích,
  • firemní benefity - stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na sport, jazykové vzdělávání, apod,
  • práci na plný úvazek,
  • prima kolegy :)
  • nástup možný ihned nebo dle domluvy

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Zodpovědnost za vedení pracovně-právní dokumentace dle platné legislativy
  • Zpracování analytických a koncepčních materiálů v oblasti pracovně-právní problematiky
  • Nábor a výběr zaměstnanců (vyhlašování výběrových řízení, vyhodnocování reakcí na inzerci, organizace hromadných výběrových řízení a individuálních pohovorů)
  • Aktivní vyhledávání vhodných kandidátů na sociálních sítích
  • HR marketing
  • Správa popisů pracovních pozic zaměstnanců
  • Příprava a zpracování podkladů pro mzdy – spolupráce s externí mzdovou účetní
  • Participace na hodnocení zaměstnanců
  • Řízení benefitů a nefinanční motivace
  • Organizace akcí pro zaměstnance
  • Koordinace vzdělávání zaměstnanců
  • Spolupráce na interních projektech a aktivitách personálních oddělení

Co od Vás očekáváme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi v interním HR střední či větší společnosti min. 5 let
  • Znalost legislativy z oblasti personální a mzdové agendy
  • Vynikající komunikační dovednosti, organizační schopnosti
  • Schopnost samostatného řešení úkolů, koncepční a analytické myšlení
  • Pečlivost, spolehlivost, odpovědnost
  • Flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, ochotu se učit
  • Velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office)
  • Znalost personálního a mzdového systému RON výhodou
  • Čistý trestní rejstřík
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.