Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN

Účetní

Máte rádi příběhy? Zajímají vás novinky z různých oblastí našeho života?

Chtěli byste pracovat v přátelském kolektivu vzdělaných a milých lidí,

pro které jsou knížky hlavním koníčkem a posláním?

Hledáme do svého kolektivu novou kolegyni či kolegu na pozici:

Účetní

Kdo jsme a co nabízíme:

  • jsme rychle se rozvíjející skupina společností, leader trhu zastřešující 16 nakladatelství
  • vydavatel tištěných knih, audio knih, e-knih a dalších nosičů mediálního obsahu
  • nabízíme příjemné pracovní prostředí nedaleko Vyšehradu
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní benefity – soedexo kartu (stravenky 100 Kč), příspěvek na sport a jazykové kurzy, příděly bodů do firemní Cafeterie, ovoce a nápoje na pracovišti a další
  • přehled o vydávaných knižních novinkách (2000 titulů ročně) s možností výhodného nákupu
  • nástup možný ihned

Naše mise: Otevíráme světy příběhů a poznání. Naše knihy ve všech podobách obohacují život dětem i dospělým. Přispíváme k rozvoji jednotlivce, kultury a celé společnosti.

Náplň práce:

  • Svěřené účetní agendy mateřské společnosti, příp. dceřiných společností
  • Účtování bankovních výpisů a pokladny včetně přípravy platebních příkazů
  • Evidence a účtování majetku
  • Zadávání přijatých faktur do informačního systému, kontrola náležitostí a následné zaúčtování
  • Vystavování účetních a daňových dokladů v informačním systému společnosti včetně jejich zaúčtování
  • Časové rozlišení nákladů a výnosů
  • Průběžná kontrola obratové předvahy

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Znalost účetnictví dle českých standardů, praxe podmínkou
  • Základní orientace v daňové problematice
  • Velmi dobrá znalost práce s PC (především MS Office – Excel, Word)
  • Zodpovědnost a pečlivost
  • Samostatnost a proaktivní myšlení
  • Dobré komunikativní schopnosti, týmový hráč
  • Znalost informačního systému Helios Green výhodou
  • Veselou a přátelskou povahu 😊
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.