Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN

Brand manažer/ka knih pro nakladatelství non-fiction literatury

Miluješ knihy? Máš hlavu plnou nápadů a zajímavých marketingových kampaní? Jsi proaktivní, dravá/ý, nebojíš se vybočit z davu a přicházet s novými nápady? Pak hledáme právě tebe, staň se členem našeho marketingového týmu!

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu určitou 1 roku, s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • zajímavou, kreativní a samostatnou práci pro největší nakladatelský dům v ČR
  • velký prostor pro seberealizaci a vlastní nápady
  • osobní ohodnocení s významným podílem na výsledcích
  • hezké pracovní prostředí v Praze 4 v blízkosti Vyšehradu
  • nadstandardní nabídku firemních benefitů – 5 týdnů dovolené, …..

    Náplň práce:

  • návrh, realizace a vyhodnocování marketingových kampaní při uvádění knižních produktů na trh
  • sestavování, plnění a kontrola marketingového rozpočtu
  • koordinace trade marketing aktivit
  • koordinace eventů – křty, autogramiády, veletrhy
  • příprava POS materiálů B2B i B2C
  • dojednávání marketingových spoluprací s mediálními i nemediálními partnery
  • spolupráce na PR exekutivě
  • péče o VIP spisovatele

    Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici (brand, produkce, marketing) minimálně 3 roky
  • výtečnou znalost českého jazyka
  • komunikativní znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • orientaci v médiích
  • pozitivní osobnost s přirozenou autoritou a prezentačními dovednostmi
  • pozitivní přístup ke knihám
  • znalost práce s PC (Word, Exel, Power Point) a internetové komunikace
  • vysoká míra samostatnosti a „tah na bránu“
  • schopnost vést projekty a dodržovat stanovené termíny
  • komunikativnost, asertivita, reprezentativní vystupování
  • týmový hráč
  • všeobecný přehled
  • odolnost vůči stresu a vysoké pracovní nasazení
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • čistý trestní rejstřík

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.