EN

Malý princ slaví 80 let od prvního vydání – soutěžte s námi o 3 šperky v hodnotě 2.490 Kč

Oslavte s námi 80 let od prvního vydání Malého prince, nesmrtelného příběhu, který svým půvabem již okouzlil mnohé generace.

A taková oslava si žádá něco mimořádného – speciální vydání knihy s akční slevou a soutěž o hodnotné ceny! Objevte klasiku Malého prince ve výjimečné úpravě s fotoilustracemi z Islandu Elišky Podzimkové. Při zakoupení této knihy v září v našem e-shopu můžete soutěžit o 3 nádherné stříbrné šperky s motivem Malého prince v hodnotě 2.490 Kč.  

Jak soutěžit?

Objednejte na e-shopu v září knihu Malý princ s ilustracemi Elišky Podzimkové, přihlaste se do soutěžního formuláře a odpovězte na soutěžní otázku. Na 3 výherce čeká stříbrný náramek Malý princ s liškou a gravírem v hodnotě 2.490 Kč od partnera soutěže Eppi.

Pravidla a podmínky soutěže:

Soutěž probíhá v termínu 1. - 30. 9. 2023 pouze pro zákazníky e-shopu www.albatrosmedia.cz. Podmínkou účasti v soutěži je zakoupení knihy Malý princ s ilustracemi Elišky Podzimkové, vyplnění soutěžního formuláře a odpověď na soutěžní otázku. Výhercem se stanou 3 zákazníci, kteří splní podmínky soutěže a jejich odpověď na soutěžní otázku bude nejpřesnější. V případě shodné odpovědi rozhoduje datum vyplnění formuláře. Soutěžící může ke každé objednávce vyplnit soutěžní formulář pouze jednou. Pokud bude zadáno více odpovědí k jedné objednávce, vyhodnocena bude první zadaná. Vyhlášení výherců soutěže a předání výher proběhne nejpozději do 31. 10. 2023.

 


NAPIŠTE NÁM