Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Zveme vás na veletrh Svět knihy 2021

Zveme vás na veletrh Svět knihy 2021

Přijměte naše pozvání na literární festival a veletrh Svět knihy, který letos proběhne od 23. do 26. září v prostorách pražského Výstaviště. Čeká na vás bohatý program i naše knihy se speciální veletržní slevou.

V pravém křídle Veletržního paláce již tradičně najdete náš stánek (v plánku pod kódem P212), kde seženete osvědčené knižní hity i horké novinky s 20% slevou! Síly po nákupu můžete znovu nabrat v oblíbené kavárně, kde ochutnáte také skvělou kávu a občerstvení.

I letos jsme připravili program s našimi autory, který bude vzhledem k přísnějším hygienickým podmínkám akce rozmístěn po celém festivalovém prostoru. A na koho se můžete těšit?

V pátek 24. 9. proběhne beseda s královnou české detektivky Michaelou Klevisovou, která představí svůj nový román Prokletý kraj (14:00 – 14:50, Autorský sál). Ve stejný den si pak můžete vybrat mezi dvěma akcemi: buď se vydáte s motorkářkou Dominikou Gawliczkovou na cestu Japonskem (16:00 – 16:50, Autorský sál), nebo se ponoříte do tajů pohodového rodičovství s psychologem Milanem Studničkou (16:00 – 16:50, Pavilon Rosteme s knihou).

V sobotu vás v přilehlé Stromovce bude čekat sportovní moderátor Vojtěch Bernatský se svou knihou rodinných historek Jak dostat tatínka do karantény (15:00 – 15:50, Gauč ve Stromovce), kterého záhy vystřídá mladá spisovatelka Markéta Lukášková s románovou novinkou Majonéza k snídani (16:00 – 16:50, Gauč ve Stromovce).

A během neděle si děti užijí zahradnický workshop s oblíbenou autorkou Klárou Smolíkovou, která jim představí knížku Devět malých zahradníků (10:00 – 10:50, Pavilon Rosteme s knihou).

Těšíme se na vás a přejeme spoustu knižních úlovků!

NAPIŠTE NÁM