Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Zářijová knižní sklizeň

Zářijová knižní sklizeň

Letošní zářijová knižní úroda je opravdu bohatá a rozhodně je z čeho vybírat! Pojďte se s námi blíže seznámit s našimi novinkami:

Velká očekávání vzbuzuje čtvrtý díl oblíbené detektivní série s charismatickým vyšetřovatelem Cormoranem Strikem a odvážnou Robin Ellacottovou. Smrtící bílá je zatím nejrozsáhlejší román Roberta Galbraitha (pseudonym J. K. Rowlingové). Vychází opět ve vynikajícím překladu Ladislava Šenkyříka a podobně jako u předchozích dílů: Volání kukačky, Hedvábník a Ve službách zla slibuje skutečně dechberoucí jízdu!

Kam až může člověk zajít ve snaze zajistit si dokonalý život? To zjistíte v thrilleru Annie WardovéPřekročit všechny hranice. Maddie a válečný veterán Ian se rozhodli uzavřít manželství, nechat za sebou překonaná traumata a normálně žít. Vedou idylický venkovský život s milovaným synem Charliem. Jednoho dne ale jejich poklidný život navždy změní vyděšený telefonát na tísňovou linku oznamující šokující zločin…

Co všechno přináší otcovství po čtyřítce vám s vtipem a nadsázkou prozradí známý sportovní moderátor Vojtěch Bernatský ve své knize Vojtěch Bernatský: Dvojtáta. Můžete se těšit na nevšední příběhy všedních dnů v podání dvojnásobného otce, který si slasti i strasti spjaté se svými dvěma ratolestmi jaksepatří užívá.

Jak by vypadal Homérův slavný hrdinský epos líčený z pohledu žen? Přesně tak, jak jej vypráví britská historička, spisovatelka a držitelka prestižní Man Bookerovy ceny Pat Barkerová v knize A dívky mlčely. Homérův svět líčí poutavě a s vtipem, jako by se jednalo o příběh z nedávné doby. Přes hrůzy tehdejší skutečnosti, výjevy z bojiště i táborového života se totiž pocity a pohnutky chování jednotlivých aktérů v ničem neliší od chování současníků.

Mladší čtenáři určitě ocení dobrodružný příběh tří spolužaček, které za pomoci důvtipné kočky Fabioly řeší dávnou záhadu v knize Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola od Lucie Hlavinkové, autorky bestselleru Projekt pes. Při společném pátrání se toho dozví hodně nejen o naší nedávné minulosti, ale hlavně o sobě samých. Zjistí, kolik se v nich skrývá důvtipu a odvahy…

Vydejte se do království, kde se platí časem… V prvním dílu nové série Sary Hollandové Everless – Panství krve a kovu se seznámíte s Jules Emberovou, která potřebuje získat nějaký čas pro svého umírajícího otce. Proto se vydává do honosného sídla Gerlingů, bohatých aristokratů, kteří obchodují s časem, kde na ni nečeká jen dávná minulost, ale i tíživé tajemství…

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.