Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Říjen je díky HumbookFestu měsícem young adult knih

Říjen je díky HumbookFestu měsícem young adult knih

V říjnu proběhne již třetí ročník festivalu young adult literatury HumbookFest. A protože je tahle akce svátkem pro všechny milovníky young adult knížek, zasvětili jsme jim říjen i my. Po celý měsíc u nás máte slevu 20 % na všechny YA knihy. A to se vyplatí ;)

Sleva se vztahuje na žhavé YA novinky i na starší tituly a vy tak na zimu můžete jednoduše doplnit zásoby čtení.

Doporučit vám můžeme například novou knihu hvězdné Leigh Bardugo Trnitá řeč, která nadchne všechny, kdo tuší, že není možné (minimálně statisticky :)), aby v pohádkách vždy vítězilo dobro.

Fanoušci superhrdinů by si neměli nechat ujít knihu Batman od Marie Lu. Proniknou v ní totiž mnohem víc hlouběji pod kůži onoho slavného sirotka a milionáře Bruce Wayna... A pozor, Marie Lu je i autorkou další říjnové pecky, titulu Warcross.

Milovníci fantasy by si neměli nechat uniknout první díl nové série od Sary Raasch Rebelové vln nebo Prokletý trůn od Joelle Charbonneau. 

A pro ty, kteří mají raději příběhy z reálného světa a potrpí si taky na romantiku, jsme si nachystali hned trojnásobnou nálož - box Víš, že… DIMILY trilogie! To už je opravdu pořádná dávka čtiva ;)

Jenže tohle opravdu není zdaleka vše! Mrkněte na seznam zlevněných knih a vyberte si ty pravé do svojí knihovničky... A pokud si s výběrem YA čtiva nevíte rady, sledujte instagram, facebook a web Humbook, žádné informace ze světa young adult knih vám tak zaručeně neunikou.


Z Young Adult novinek na říjen doporučujeme:

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.