EN
Milujete napětí? Tak se přidejte do našeho týmu betačtenářů!

Milujete napětí? Tak se přidejte do našeho týmu betačtenářů!

Pro knižní edici TOP thriller právě hledáme betačtenáře, kteří nám pomohou odhalit ty největší zahraniční hity v krimi žánru. Jestli se hrdě řadíte mezi milovníky napětí a nezaleknete se žádné čtenářské výzvy, pak jste přesně náš člověk.

Sérioví vrazi, odhodlaní vyšetřovatelé, mrazivá atmosféra a nepředvídatelné zvraty. To vše najdete v ediční řadě TOP thriller, v níž vycházejí ty nejlepší thrillery z celého světa. Abychom udrželi její kvalitu, máme malou armádu betačtenářů, kteří nám ještě před vydáním pomohou rozhodnout o udělení zlaté pečetě TOP thriller.

Pokud vám koluje v žilách vášeň pro napínavé i akční krimi příběhy, pak hledáme právě vás. Ptáte se, jak by mohla naše spolupráce vypadat?

  • Několik měsíců před vydáním knihy vám pošleme její text k posouzení. Budete tak mezi prvními čtenáři, kteří se k českému překladu dostanou.
  • V rozumném časovém rozsahu knihu přečtete a vypracujete krátký posudek, ve kterém vysvětlíte, proč by si zasloužila/nezasloužila dostat pečeť TOP thriller.
  • Pokud máte bookstagram nebo jiné sociální sítě, je to určitě velké plus, ale není to podmínkou spolupráce.

Máte zájem stát se naším betačtenářem a chcete se dozvědět více? Napište nám na blogeri@albatrosmedia.cz a přidejte i krátké info o sobě.

Těšíme se na spolupráci!

NAPIŠTE NÁM