EN
Kouzelná vánoční akce s dárky od Disney

Kouzelná vánoční akce s dárky od Disney

Nejkrásnější období v roce si žádá nejkrásnější příběhy – užijte si ty od Disneyho se slevou i dopravou zdarma!

Disney a Vánoce – to spolu dokonale ladí! Proto jsme pro vás připravili slevový kód DISNEY23, se kterým budete mít při nákupu nad 399 Kč na Disney knížky slevu 20 % (z běžné maloobchodní ceny), dopravu zdarma a navíc přibalíme i plato krásných samolepek jako dárek.

Akce platí do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob. Dárek pro prvních 1000 zákazníků.

Vybírat můžete přímo tady z titulů, mezi které patří i příběhy od Pixaru, Marvelu nebo ty ze světa Star Wars. Pokud na to nemáte čas, připravili jsme pro vás přehled těch nejzajímavějších knih:

Přání – Příběh podle filmu

U příležitosti stého výročí Disney přichází do kin film inspirovaný nejdůležitějším motivem mnoha jeho filmů – přáním, které se změní v realitu. Vyprávění o bystré dívce Aše, jejím kozlíkovi Valentinovi a nebeské bytůstce Hvězdičce ukazuje, že když se vůle odvážného člověka spojí s magií hvězd, mohou se dít zázraky.

Disney – 24 Disney vánočních překvapení

Kreativní advent s Disneym? Ano, prosím! Za každou z 24 krátkých pohádek najdete jednoduchý návod na výrobu vánoční ozdoby nebo jiné maličkosti, se kterou čekání na Ježíška uběhne jako voda. Z této krásně ilustrované knížky se stane oblíbená rodinná tradice pro kouzelný čas Vánoc.

Adventní kalendáře Disney a Marvel

Adventní kalendáře s 24 miniknížkami uvnitř spolehlivě ukrátí čekání na Štědrý večer. Vybrat si můžete z tradičních Disneyho pohádek s myšákem Mickeym, malou mořskou vílou Ariel a dalšími oblíbenými postavičkami. A pokud to máte rádi akčnější, jsou pro vás jasnou volbou hrdinové od Marvelu.

Disney – Kouzelné Vánoce

Jestli hledáte knihy s něčím navíc, tak věřte, že s touto knižní skládačkou objevíte zcela nový rozměr Vánoc. S dětmi si nejdřív přečtete, co je třeba na Vánoce připravit, a pak ze 40 vylupovacích dílků postavíte vánoční scénu s Medvídkem Pú, dalmatiny nebo Buzzem Rakeťákem. A tím zábava nekončí – po svátcích děti celou scénu rozeberou, vrátí dílky do správných důlků a za rok je mohou zase složit nanovo.

Disney – Pohádkové Vánoce

Příběhy s čistě vánoční tematikou najdete tady. Zjistíte, jak myšák Mickey zachránil Vánoce, objevíte kouzlo tradic s Lady a Trampem, pomůžete Pinocchiovi ozdobit stromeček nebo se vypravíte do Kardanové Lhoty oslavit svátky s Burákem a Bleskem. Užijte si společné chvíle u pohádek plných vánoční nálady!

Jubilejní knihy ke 100. výročí

Disney začínalo jako malé filmové studio a v průběhu dekád vyrostlo v zábavního giganta. Společnost ale nikdy neztratila to podstatné: vášeň vyprávět příběhy. Populární hrdinové ze slavných animovaných snímků se na malé i velké čtenáře těší v sérii knih, které vyšly u příležitosti velkolepých oslav. Zkuste sbírku 100 krásných příběhů s ikonickým hrdiny nebo posbírejte všechny čtyři knihy z unikátní Platinové edice.

Medvídek Pú – Pohádky před usnutím

A na závěr něco na dobrou noc. V šesti milých příbězích prožijete báječná dobrodružství s kamarády ze Stokorcového lesa. Přečtete si, jak se Klokánek učil skákat vysoko, vyřešíte záhadu zmizelé zeleniny z Králíčkovy zahrádky, zahrajete si pěknou hru na laskavost, prožijete letní den s Púem a Prasátkem a zjistíte, jaký má být správný kamarád. Uvidíte, že vaše děti tentokrát poběží do peřin s nadšením!

NAPIŠTE NÁM