Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Knižní sklizeň pokračuje…

Knižní sklizeň pokračuje…

Letošní zářijová knižní úroda je opravdu bohatá a rozhodně je z čeho vybírat! Pojďte se s námi blíže seznámit s našimi dalšími novinkami:

V září se splní velké přání všem fanouškům bestsellerové série Odkaz Dračích jezdců. V českém překladu totiž vychází velmi očekávaná novinka Christophera PaolinihoPoutník, čarodějnice a červ. Znovu se vydáte do kouzelného světa Alagaësie a setkáte se se svým oblíbeným hlavním hrdinou – Eragonem a jeho dračicí Safirou, jejichž osudy mapovaly Paoliniho předchozí knihy: Eragon, Eldest, Brisingr a Inheritance.

Jestli se rádi bojíte, nenechte si ujít thriller Našeptávač.Seznámíte se Tomem a jeho synem Jakem, kteří začínají nový život ve městě s temnou minulostí. Před dvaceti lety tu sériový vrah unesl a zavraždil pět malých chlapců. Přezdívalo se mu Našeptávač, protože v noci lákal své oběti tím, že šeptal pod jejich okny. Ačkoliv si vrah odpykává svůj trest ve věznici, ve městě opět zmizí malý chlapec. A Jake slyší šepot pod oknem…

Legendární pražské divadlo Semafor letos slaví 60 let. Připomeňte si jeho slavnou historii díky nové, obrazově bohaté publikaci Semafor: šedesát let v jednom představení. Oponu jedné z nejslavnějších českých scén vám poodhrne sám Jiří Suchý. Kromě jeho poutavých historek v knize najdete také řadu zajímavých vkládacích materiálů – dobové vstupenky na představení, ukázky z rukopisů, přepisy písní a mnoho dalšího.  

Do světa zdravého stravování vás zve vědecký novinář Bas Kast ve své knize Nutriční kompas. Když krátce po čtyřicítce zkolaboval, stanul tváří v tvář otázce: Zničil si nevhodnými potravinami zdraví? Pustil se proto do mnohaletého výzkumu zdravého stravování, jehož výsledky vám předkládá. Dozvíte se, které potraviny dokážou omladit, co jedí dlouhověké národy, co organismu vůbec neprospívá a mnoho dalšího.

Svět se zrychluje. Máme všeho čím dál víc a přeci jen nám pořád něco chybí. Lidstvo sužují stále nové civilizační nemoci a navzdory nevídanému materiálnímu blahobytu nám pocit štěstí proplouvá mezi prsty. Co s tím? Poradí vám Kamila Boudová ve svém průvodci pomalým životním stylem Kniha SLOU. Pozvěte pomalost do svého života – šatníku, kuchyně, ložnice, nakupování, vyhazování i cestování.

Objevte terapeutické kouzlo jógy pod vedením jedné z nejznámějších českých lektorek Zuzany Klingrové. Začínala judem, pokračovala potápěním, osm let učila děti plavat a také radila modelkám, jak se hýbat a co jíst. Jejím osudem se však stala jóga. Inspirujte se jejími bohatými zkušenostmi shromážděnými ve vizuálně krásně zpracované knize Jóga po celý rok a poznejte, jak se celý rok udržovat v dobré fyzické i duševní kondici.

NAPIŠTE NÁM