Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Knihozem doporučuje skvělé dětské knihy na dlouhé podzimní a zimní večery

Knihozem doporučuje skvělé dětské knihy na dlouhé podzimní a zimní večery

Ta nejlepší dobrodružství čekají na stránkách knih z Knihozemě!

Zatímco stromy shazují listí a my se pomalu začínáme těšit na Vánoce, v říši dětských příběhů, Knihozemi, se urodily nové krásné dětské knihy. Všechny do jedné nadchnou malé i větší čtenáře a vezmou je na zábavnou výpravu do fantazie i za poznáním.

Knihy z Knihozemě zaujmou nejen svými tématy, ale také kvalitním literárním a výtvarným zpracováním. Jsou to zkrátka knihy, které by neměly chybět v dětských knihovničkách a ani ve vaší nabídce… A pozor, tentokrát mezi nimi je i kalendář s pexesem, díky kterému k dětem znovu připlouvá jejich oblíbená hrdinka, velryba Gerda!

Jaké jsou tipy na skvělé čtení z Knihozemě?

Co třeba první svazek souborného díla Jaroslava Foglara v novém vydání, kultovní Hoši od Bobří řeky s ilustracemi Ester Kuchynkové? 

Když se lidem narodí miminko, věnují mu všechnu svou lásku, pozornost a péči. Stará se maminka, tatínek, prarodiče i sourozenci. Jak to ale chodí ve světě zvířat? Jsou zvířata také starostliví rodiče? Divili byste se, jak je rodičovství ve zvířecí říši rozmanité... Spoustu zajímavých informací a krásných obrázků přináší knížka Co má klokan ve vaku.  

Kouzelně ilustrovaný příběh o moři a odvaze seznámí děti s malou holčičkou Erikou, kterou naprosto uchvátila legenda o Černé skále. Povídá se o ní, že je obrovitá, temná, špičatá a zničí každou loď, která se k ní přiblíží. Je to však opravdu tak? Erika se jednoho dne proplíží na palubu maminčiny lodi, aby se téhle záhadě podívala na zoubek…

Do nádherné zahrady malé čtenáře zavede inspirativní knížka Jitřenka, která je okouzlí také půvabnými ilustracemi Evy Chupíkové.

V knihovnách malých ani velkých holek by neměl chybět ani druhý díl úspěšných Příběhů na dobrou noc pro malé rebelky. Druhá stovka portrétů významných žen, které neobyčejným způsobem vstoupily do historie, je opět velmi inspirativním čtením...

 


Knihozem doporučuje:

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.