Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
 Knihkupectví plné dárků

Knihkupectví plné dárků

Pomalu se to blíží, pomalu je to tu – Vánoce už zase  klepou na dveře 😊 Bezradně bloumáte po obchodech a nevíte, co potěší vaše blízké? Nebo snad do obchodů v předvánoční době nechcete raději ani strčit nos? Máme pro vás řešení v obou případech!

…protože nejlepší dárek je samozřejmě kniha!

V naší široké nabídce si můžete vybrat čtení pro romantické duše, napínavé příběhy pro všechny drsné ženy i muže, knihy, které rozesmějí i knihy, které poučí a samozřejmě i krásné knihy pro děti i teenagery. Opravdové knižní nadšence a maniaky nadchnou naše knižní boxy nebo dárkové knihyCelý vánoční výběr je navíc se slevou 20 %.
 

A nebyli bychom knihkupectví plné dárků, kdyby to bylo vše…

Pokud nakoupíte za více než 800 korun, garantujeme vám také poštovné zdarma. Ale i v případě, že vaše objednávka bude mít menší hodnotu, nezoufejte. Ke každé objednávce nabízíme také stírací los. Nejenže si s ním můžete vysoutěžit slevu na svůj další nákup u nás, ale ve hře je i stovka exkluzivních balíčků, v nichž najdete vždy tři naše bestsellery podepsané jejich autory. Tak přejeme hodně štěstí a především krásné Vánoce!

 

Akce probíhá do 31. 12. 2018. Nabídka stíracích losů do vyčerpání zásob.

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.