EN
Vstupenky na HumbookFest 2022 v prodeji. Ulovte si tu svoji!

Vstupenky na HumbookFest 2022 v prodeji. Ulovte si tu svoji!

Zahraniční hvězdy, čeští autoři, besedy, workshopy, soutěže, cosplay a ještě mnohem víc. To všechno vás čeká na letošním HumbookFestu, který proběhne v sobotu 26. listopadu. Lístky jsou k dostání hned v několika variantách, ze kterých si vybere každý – tak směle do toho.

HumbookFest, největší středoevropský festival young adult knih, se letos koná už posedmé! A oproti předchozím ročníkům došlo na několik změn. Ta nejzásadnější je místo konání: HumbookFest 2022 se odehraje v sobotu 26. listopadu v pražském O2 Universu. Celý prostor je bezbariérový a na mapě ho najdete tady.

K dostání už jsou lístky, které lze zakoupit zde. Vybrat si můžete ze tří variant: základní, základní se vstupem na autogramiádu a VIP. K VIP vstupence kromě vstupu na autogramiádu patří i plátěná taška s logem HumbookFestu 2022, ve které najdete reading copy chystaného YA hitu, vonnou svíčku, knihomolské nálepky a řadu dalších překvapení.

A na koho se můžete těšit? Především na dvě zahraniční hvězdy. Margaret Rogersonová je autorkou fantasy young adult bestsellerů Kouzla rodu Thornů a Vespertina – Temná kněžka. Na HumbookFestu představí svou novinku Magie havranů, strhující vyprávění z nebezpečného světa víl.

Samantha Shannonová je autorkou kultovní fantasy série Kostičas, jejíž první díl vydala v pouhých jednadvaceti letech. Jejím zatím posledním titulem vydaným v českém překladu je Převorství u pomerančovníku, ve kterém převyprávěla legendu o Jiřím a drakovi. A draků přidala hned několik! 

Z českých autorů a autorek nebudou chybět osvědčená jména jako Nofreeusernames, Pavel Bareš, Kateřina Šardická nebo Anna Musilová. Představí se ale i další autoři, autorky a osobnosti – Radek Starý alias Sterakdary, Karolína Zoe Meixnerová, Tessa Carter, Markéta Lukášková, Sam Xabyssus a další. Proměny sociálních sítí s knižním obsahem, vývoj témat young adult žánru v Česku i ve světě, spisovatelské workshopy a poutavé debaty – to vše a mnohem víc bude HumbookFest 2022.

Těšíme se na vás!

NAPIŠTE NÁM