EN
Do světa her a příběhů s neobyčejnou holčičkou Valentýnkou

Do světa her a příběhů s neobyčejnou holčičkou Valentýnkou

Valentýnka je dívka s hlavou plnou nevšedních nápadů a každou chvíli se přichomýtne k něčemu zajímavému. Objevte její napínavé příběhy v krásně ilustrovaných knihách!

Ať už jde o hledání starobylých pokladů, provozování veterinární ordinace nebo hru na cestovní kancelář, parta Valentýnčiných kamarádů nemá o zábavu nikdy nouzi. V sérii veselých i napínavých příběhů od Ivany Peroutkové se najdou všechna děvčata od 7 let.

Nejnovější kniha příhod nevšední holčičky se jmenuje Valentýnka a detektivní kancelář. Když se z místního kostela ztratí sochy několika andělů, parta dětí rázem založí detektivní kancelář. Společně se vypraví do centra města, kde na náměstí pozorují okolní hemžení. A brzy se začne dít něco moc podezřelého… Podaří se jim rozplést celou záhadu a odhalit pachatele dřív, než sochy zmizí nadobro?

Milá vyprávění ilustrovala Ivona Knechtlová – a její úchvatné kresby přenesou všechny mladé čtenářky přímo do světa fantazie a kamarádství. Vydejte se do tam i vy! Všechny Valentýnčiny příběhy najdete tady.

 

NAPIŠTE NÁM