Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Do světa dětských a young adult knih s 20% slevou

Do světa dětských a young adult knih s 20% slevou

Hledáte kvalitní literaturu pro děti a dospívající? Po celý říjen jsme celou nabídku zlevnili o 20 %!

Že mladí nečtou? To je dávno překonaný stereotyp! Děti a dospívající tvoří početnou čtenářskou skupinu, která ví, že kvalitního čtení není nikdy dost. Hledáte pro sebe nebo své potomky skvělé knihy nejrůznějších žánrů? Pak jste tu správně – až do konce října si z naší kompletní nabídky dětské a young adult literatury můžete vybrat s 20% slevou.

Pro ty nejmenší doporučujeme nové vydání slavné knihy Disneyho pohádek na dobrou noc, pokračování série o zvídavé holčičce Valentýnce nebo napínavý příběh z pražského metra Strašidelnická. Dospívající dívky potěší romantická novinka od Kasie Westové Kluk odvedle nebo knižní rozšíření hitu z aplikace Storki s názvem Navždycky.

V záplavě skvělých young adult novinek září především tři nejočekávanější: Balada o ptácích a hadech ze světa Hunger Games, první díl nové série Sarah J. Maasové Půlměsíční město a epické zakončení trilogie Nikdynoc od Jaye Kristoffa.

Čeká na vás více než 3 000 zlevněných titulů a ke každé objednávce dostanete jako dárek knihu zdarma. Na výběr máte hned z několika titulů, které najdete v nákupním košíku před potvrzením objednávky.

Nabídka knihy zdarma ke každému nákupu platí do 31. 10. 2020 nebo do vyčerpání zásob.

NAPIŠTE NÁM