Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN

IT specialista – analytik a administrátor IS

Nabízíme:

  • zajímavou, kreativní práci pro Albatros Media a. s., největší nakladatelský dům v ČR,
  • příjemné pracovní prostředí v Praze 4 v blízkosti Vyšehradu,
  • práci na plný úvazek,
  • osobní ohodnocení s podílem na výsledcích,
  • notebook, mobil,
  • nástup možný ihned.

Náplň práce:

  • systémová administrace a údržba informačních systémů (Helios Green, Accellos WMS),
  • provádění konfiguračních i programátorských úprav systému,
  • řešení provozních problémů v informačních systémech,
  • rozvoj informačních systémů,
  • monitoring provozu,
  • podpora koncových uživatelů, zaškolování, konzultace k užívání IS,
  • řízení spolupráce s dodavateli, řízení externích vývojů.

Požadujeme:

  • ukončené středoškolské vzdělání, ideálně se zaměřením na podnikové infromační systémy,
  • minimálně jeden rok praxe na obdobné pozici,
  • požadovaná znalost práce s databázemi, zkušenost s ETL procesy a transformacemi dat; MS SQL,
  • zkušenosti s podporou podnikových procesů,
  • požadovaná znalost produktů Microsoft na administrátorské úrovni (Win server, SQL server),
  • znalost anglického jazyka minimálně na úrovni porozumnění odborných výrazů a čtení odborné literatury,
  • schopnost týmové práce, odolnost proti stresu,
  • samostatný a proaktivní přístup při řešení problémů a požadavků,
  • praktická zkušenost s Helios Green, Accellos WMS velkou výhodou.

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.