EN

PRÁVĚ TEĎ! LETNÍ DNY DOPRAVY ZDARMA  + SLEVA 20 % NA VŠE

Naše knihy

Vybrané série | edice

O čem se mluví

Aktuality

Vstupte do světa fantastických snů i děsivých nočních můr!

V češtině totiž vychází 1. díl její nové série a jeden z největších knižních hitů roku 2017 pro mládež, román Snílek Neznámý. Sympatická spisovatelka Laini Taylorová, rodačka ze slunné Kalifornie, kterou zdobí zářivě růžové vlasy, za toto své dílo získala už pěknou řádku prestižních zahraničních literárních cen.

Působivě zpracovaná kniha v sametové modré obálce se zlatavým zdobením vás zavede do mytického světa, kde stín minulosti je tak reálný jako duchové, kteří střeží pevnost mrtvých bohů…

Seznamte se s knihovníkem Lazlem, který je už odmalička posedlý ztraceným městem Pláč. Odpovědi, které hledá, však ve svých knihách nevyčte. Vydejte se tedy s ním a se skupinou legendárních válečníků odhalit temné tajemství zmizelého města a zjistit, kdo je bohyně s modrou kůží, která navštěvuje Lazla ve snech. Může být opravdu skutečná?

Laini je tak dobrá... jako nikdo jiný,“ napsala Leigh Bardugo.

Kniha je napsána krásným jazykem, temným, velkolepým, okouzlujícím. Čtenáři budou s napětím očekávat další díl.“ – Publishers Weekly, starred reviewBudete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.