Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví | Albatrosmedia.cz
EN

BELETRIE PRO DOSPĚLÉ SE SLEVOU 20 % + DÁREK K NÁKUPU NAD 500 KČ 

Naše knihy

Vybrané série | edice

O čem se mluví

Aktuality

Objevte skryté talenty svých dětí a pomáhejte jim je rozvíjet

Knižní zpracování unikátního semináře pro rodiče, děti i studenty Odemykání dětského potenciálu, který vede světově uznávaný globální kouč a stratég Jan Mühlfeit, autor knihy Pozitivní leader, spolu s lektorkou Kateřinou Novotnou.

Každé dítě je jedinečné a má své jedinečné talenty. Talent je však pouze potenciál, který je potřeba objevit a odemknout… A dále se mu věnovat. Díky ověřeným radám a tipům odhalíte, jak můžete svým dětem pomoci více si věřit a co nejlépe se poznat. Najít své přirozené talenty a nebát se je rozvíjet i za cenu chyb. Vždyť i chybami se člověk učí…

Kniha je protkána praktickými příklady, cvičeními či motivačními příběhy úspěšných přátel a klientů z byznysu či sportu, s nimiž Jan Mühlfeit úzce spolupracoval.


 Úrodné září – sklizeň pokračuje!

Září zdaleka nekončí a my pro vás máme ještě spoustu zajímavých novinek! Jestli se už těšíte na chladné podzimní večery strávené nad stránkami knih a hledáte nějaké zajímavé tipy, pak jich pro vás mám...

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.