EN

Přes Moře písku

Temný anděl - Kniha druhá

Meredith Ann Pierceová


Druhá kniha trilogie Temný anděl od Meredith Ann Pierceové!
Aeriel zlomila prokletí vampýra Irrylatha a vrátila mu jeho lidskou podobu. Ve snech ale Irrylatha stále pronásleduje bílá čarodějnice, a tak se Aeriel vydává na dlouhou pouť, aby získala odpověď na tajemnou hádanku a našla šest kouzelných chrličů. Cestou za prastarou sibylou, která zná řešení hádanky, ji stíhá šest vampýrských synů čarodějnice. Bude Aeriel po všech útrapách a strastech dost silná na to, aby bílou čarodějnici jednou pro vždy přemohla?

Detailní informace

Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Počet stran 256
EAN 9788074471209
Datum vydání 27.02.2012
Věk od 12
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,38
Typ Kniha
Druhá kniha trilogie Temný anděl od Meredith Ann Pierceové! Aeriel zlomila prokletí vampýra Irrylatha a vrátila mu jeho lidskou podobu. Ve snech ale Irrylatha stále pronásleduje bílá čarodějnice, a tak se Aeriel vydává na dlouhou pouť, aby získala odpověď na tajemnou hádanku a našla šest kouzelných chrličů. Cestou za prastarou sibylou, která zná řešení hádanky, ji stíhá šest vampýrských synů čarodějnice. Bude Aeriel po všech útrapách a strastech dost silná na to, aby bílou čarodějnici jednou pro vždy přemohla? Splní Aeriel svoje poslání a zruší kletbu bílé čarodějnice?

Soubory ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Temný anděl"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!