EN

Daňové zákony 2011

novely s komentářem změn k 1. 4. 2011

Ivo Šulc


Nenechte se zaskočit změnami v daňových zákonech.
Aktualizace sedmého vydání publikace Daňové zákony 2011 přináší nejnovější schválené změny zásadních daňových zákonů: zákona o dani z přidané hodnoty a zákona o spotřebních daních - s komentáři změn k 1. dubnu 2011 a vyznačením všech změn platných pro rok 2011. Každá novela obsahuje kolem 120 změnových bodů. Odborník s dlouholetou praxí Ivo Šulc vám metodicky a jasně vysvětlí, jak změny uplatňovat v účetní praxi.

Detailní informace

Jazyk čeština
EAN 9788025136027
Datum vydání -
Věk od 0
Nakladatelství BIZBOOKS
Hmotnost 0,17
Typ Kniha
JAKO JEDINÉ VYDAVATELSTVÍ vám přinášíme nejnovější schválené změny zásadních daňových zákonů: ZÁKONA O DANI Z PŘIDANÉ HODNOTY A ZÁKONA O SPOTŘEBNÍCH DANÍCH – s komentáři a vyznačením všech změn platných pro rok 2011. Každá novela obsahuje kolem 120 změnových bodů. Aktualizace sedmého vydání publikace Daňové zákony 2011 je určena všem, kteří potřebují mít po ruce aktuální znění zákonů týkající se vyměřování daní v roce 2011. Publikaci tedy ocení především daňoví poradci, účetní a podnikatelé. Nechybí přehledné komentáře důležitých změn, které v zákonech nastaly. Odborník s dlouholetou praxí Ivo Šulc, který se zaměřuje na nepřímé daně, vám metodicky a jasně vysvětlí, jak změny uplatňovat v účetní praxi. Věříme, že doplněk původního vydání publikace Daňové zákony 2011 pro vás bude užitečný a naleznete v něm vše, co potřebujete ke své činnosti.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!