EN

Nevěra

Co dělat, když se objeví někdo další

Mira Kirshenbaum


Nalezněte to nejlepší řešení!
Prošla vaším vztahem nevěra? Bestellerová autorka - empatická psychoterapeutka radí, co dělat, pokud vám nevěra vstoupí do života - ať už patříte mezi podvedené nebo podvádějící. Nachází zdůvodnění nevěry, dělí ji na 17 různých druhů podle příčiny, pomáhá nevěru pochopit, a snaží se zachránit nevěrou zasažené dvojice. Učí obnovit původní lásku a chránit děti. Uvádí příklady ze života.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 200
EAN 9788025121979
Datum vydání 23.03.2009
Věk od 15
Formát 135x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,26
Typ Kniha
Tato kniha je záchranným kruhem pro lidi, kteří uvázli mezi dvěma partnery a pro všechny ostatní, jichž se nevěra týká. Ocitli jste se v milostném trojúhelníku? Autorka této knihy vám pomůže řešit nelehké dilema. Aniž by nevěru obhajovala, zbavuje ji mýtů s moudrostí, humorem, spoustou selského rozumu a ze všeho nejvíce s hlubokou empatií ke všem zúčastněným. Z každé perspektivy, včetně dětské, předkládá jasná vodítka, jak se rozhodnout a čím se řídit, aby ten rozhodný krok byl krokem správným a dovedl vás k šťastnému životu s tím partnerem, který pro vás bude nejlepší. Odhaluje hlubokou pravdu, že to, že jste byli nevěrní, neznamená, že jste špatný člověk a že určité typy záletných vztahů mohou být dokonce pro některá manželství přínosem. Rozlišuje sedmnáct různých druhů nevěry a pomáhá čtenářům rozpoznat, který typ je ten jejich, co to pro jejich další život znamená, a usnadní rozhodnutí, zda zůstat u původního partnera, či odejít od něj nebo dokonce opustit oba. Tato kniha vám otevře oči, dodá odvahu k odpovědím na vtírající se otázky (Co mi v mém manželství chybí? Nehledám v tom jen vytržení ze stereotypu? Jak se mám rozhodnout mezi dvěma lidmi, když to je jako srovnávat jablka s hruškami? Co děti?...), a na tyto otázky vám pomůže najít odpověď. O autorce: MIRA KIRSHENBAUM je autorkou několika bestsellerů o partnerských vztazích. Pracuje jako psychoterapeutka pro partnerské vztahy už více než 30 let.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!