EN

Mrzutý muž? Vím, jak na něj!

Jed Diamond


Proč je ten chlap tak protivný? Chci to napravit!
Máte doma mrzutého muže? Váš partner se změnil k horšímu téměř ze dne na den a nevíte, co s tím? Díky této knize pochopíte, co se v mysli vašeho muže odehrává, jak se jeho rozpoložení dá pozitivně ovlivnit, jak vylepšit soužití. Autor vám nabízí praktické rady - doporučuje vhodnou stravu, potravinové doplňky, konkrétní změny životního stylu a pohyb. Doplněno o mnoho příběhů ze života. Mužský přechod není pověra...

Detailní informace

Žánr senioři
Jazyk čeština
Počet stran 200
EAN 9788025119303
Datum vydání 26.03.2008
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,36
Typ Kniha
Máte doma mrzutého muže? Měla jste hodného, pozorného partnera a ten se jednoho dne změnil v bručouna a vy nevíte, co s tím? Díky této knize pochopíte, co se v mysli vašeho muže odehrává, jak se jeho rozpoložení dá pozitivně ovlivnit, a jak můžete zlepšit vaše společné soužití. Co v knize naleznete: - Co můžete udělat, když muž nechce připustit, že má problém. - Praktické rady - vhodnou stravu pro muže, potravinové doplňky, pohyb a konkrétní změny životního stylu. - Proč muži nepřiznají, že udělali chybu. - Syndrom mrzutého muže – nová diagnóza, která by neměla ujít pozornosti psychologů a psychiatrů? - Jaký vliv má testosteron na mužský mozek a celkové zdraví. - Testy, které vám pomohou ujasnit si, zda muž trpí opravdovými depresemi, či zda se u něj projevuje syndrom mrzutého muže. - Příběhy ze života jiných partnerských párů. - Jak je to vlastně s mužskou menopauzou? Autor pracuje téměř 40 let jako psychoterapeut, napsal několik bestsellerů o mužích a aktivně se věnuje programům zabývajícím se mužským zdravím. Tuto knihu napsal inspirován vlastním příběhem.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!