EN

Aktuální akce - do konce března knihy pro děti se slevou 20 %

Žhavé doteky pro vášnivý sex

Objevte tajemství nových erotogenních bodů!

Yvonne K. Fulbright


Zažijte sex, o jakém jste dosud jen četli!
Najděte na svém těle a na těle svého partnera žhavé body, o nichž jste dosud neměli ani tušení, a zažijte nové sexuální opojení! Kniha vychází ze znalosti akupresurních a reflexních bodů, tantrického sexu a jogínských pozic, které můžete využít v partnerském sexu a několikanásobně zlepšit své milostné prožitky. Doplněno ilustracemi, kde hledat žhavé body na těle, a fotografiemi jogínských milostných pozic.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 200
EAN 9788025119549
Datum vydání 11.11.2008
Věk od 15
Formát 135x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,26
Typ Kniha
Poznejte dosud neobjevené tajemství svého a partnerova těla! Odhalte smyslnou sílu bodů, o jejichž existenci jste dosud neměli ani tušení a které vás mohou přivést k závratným orgasmům! Zkuste nové rafinované hry s oblíbeným G bodem a dalšími vzrušivými místečky... Autorka využívá své znalosti akupresurních a reflexních bodů, tantrického sexu a jogínských pozic a zve vás na hravou cestu po žhavých zákoutích celého těla. Po bodech, které čekají, aby správným dotekem vybuchly jako sopka či pomalu rozkvetly pod rukama trpělivých milenců. Autorka vám předkládá smyslné postupy rozepsané ve „cvičeních“ a své návody umocňuje ilustracemi a fotografiemi. V knize naleznete: - Kouzlení s klitorisem, vaginou, prsy, penisem, varlaty a prostatou, hrátky prsty, jazykem, se sexuálními hračkami. - Objevování nejen G bodu, ale i dalších dosud nepoznaných – U bodu, P bodu, X bodu, M bodu a F bodu. - Jak zvýšit intenzitu ženského orgasmu díky speciálním cvikům. - Jogínské pozice, při nichž dosáhnete souznění těla a duše a dokonalého proudění vzájemné energie. - Akupresurní body, které vás přivedou k orgasmu. - Tipy na vylepšení sexuálních hrátek a mýty a mylné představy o některých praktikách. O autorce: Yvonne K. Fulbright je odbornice na sex, sexuální zdraví a partnerské vztahy, vyučuje lidskou sexualitu na Argosy University v USA a napsala několik publikací na toto téma.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!