EN

Daňové zákony 2010

s komentářem změn

Ivo Šulc, Zuzana Rylová, Zdeněk Krůček, Zlatuše Tunkrová


Nenechte se zaskočit změnami v daňových zákonech.
Víte, jaké změny v daňových zákonech na nás všechny čekají od 1. 1. 2010? Publikace Daňové zákony 2010 navazuje na osvědčených 5 předchozích vydání. Najdete v ní aktuální úplná znění daňových zákonů. Ty jsou v úvodu doplněny stručnými komentáři, které vám pomohou s orientací v provedených změnách. Knihu ocení především daňoví poradci, účetní a podnikatelé. Informace budou aktualizovány na http://knihy.cpress.cz/KE0593.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 200
EAN 9788025129043
Datum vydání 19.01.2010
Věk od 15
Formát 210x297 mm
Nakladatelství BIZBOOKS
Hmotnost 0,52
Typ Kniha
Už pošesté vám naše nakladatelství přináší Daňové zákony. Stejně jako pět předchozích vydání, také Daňové zákony 2010 jsou určeny pro všechny, kteří potřebují mít po ruce aktuální znění zákonů týkajících se daní k 1. lednu 2010. Publikaci tedy ocení především daňoví poradci, účetní a podnikatelé. Ani tentokrát nechybí přehledné komentáře důležitých změn, jež v zákonech nastaly. Čtyři erudovaní odborníci s dlouholetou praxí vám metodicky a jasně vysvětlí, jak změny uplatňovat v účetní praxi. Věříme, že i Daňové zákony 2010 budou pro vás užitečné a naleznete v nich vše, co potřebujete ke své činnosti.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!