EN

Růst i při klesajícím trendu

Deset strategií managementu pro úspěšné překonání recese

Geoff Colvin


Nejhorší na krizi je ji promarnit!
Autor dokazuje, že krizová období nemusí být pro vaši firmu nutně pohromou. Vysvětluje důvody vedoucí k poslední hospodářské krizi a upozorňuje na změny a příležitosti, které s sebou přináší. Nabízí deset strategií, jak i v době recese nebo poklesu trhů nejen zůstat na vrcholu, ale dokonce ostatní přeběhnout. Hledáte-li cestu, jak obstát i v těžkých dobách, je to kniha přesně pro vás.

Detailní informace

Žánr management
Jazyk čeština
Počet stran 184
EAN 9788025127483
Datum vydání 05.12.2010
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství BIZBOOKS
Hmotnost 0,44
Typ Kniha
„Otevřete knihu na jakékoli straně a můžete si být jisti, že se dozvíte něco užitečného nebo přinejmenším zajímavého.“ Tato kniha vám může vydělat peníze a ušetřit náklady. Vysoce doporučená četba. Pavel Kohout, ekonom, člen Národní ekonomické rady vlády (NERV) „Colvinova kniha nenavozuje falešný optimismus, je přitažlivě realistickou a důkladnou analýzou možností, které nám největší krize od Velké deprese nabízí. Učí nás vnímat krizi v souvislostech, analyzovat svůj vlastní příběh, který během ní prožíváme. Autor na nás přesvědčivě apeluje: Nepromarněme tuto krizi, může nás učinit silnějšími.“ Václav Rybáček, výzkumný spolupracovník Liberálního institutu I zdánlivě hrozivá recese může mít svou světlou stránku. Geoff Colvin dokazuje, že při správném postupu lze v době krize nejen zůstat na vrcholu, ale dokonce získat náskok před ostatními. Nabízí deset efektivních strategií, jak toho dosáhnout. Kniha vám pomůže najít odpověď na otázky: - Proč je recese tak dobrou příležitostí k získání náskoku před ostatními - Jak se přizpůsobit hospodářské krizi - Jak v krizi zvýšit hodnotu vašeho kapitálu - Jak porozumět finanční realitě byznysu v recesi a využít ji ve svůj prospěch - Jak se vypořádat se stávajícími problémy a vyhnout se novým - Jak porozumět riziku - Jak využít ekonomický pokles k osobnímu růstu - Jak se poučit a připravit se na příští recesi GEOFF COLVIN Nezávislý redaktor ekonomického magazínu Fortune je jedním z nejostřejších a také nejrespektovanějších novinářů ve svém oboru. Často přednáší, pravidelně vystupuje jako moderátor na akci Fortune Global Forum, kde se scházejí světoví lídři z nejrůznějších oborů byznysu a politiky. Jeho hlas je denně slyšet na rozhlasové stanici CBS. Jeho první kniha Talent Is Overrated (česky vydal Computer Press pod názvem Talent nerozhoduje) získala mezinárodní uznání a stala se v mnoha zemích bestsellerem.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!