EN

Talent nerozhoduje

Čím se ti nejlepší skutečně liší od ostatních

Geoff Colvin


Co chcete? A čemu věříte? Nemusíte mít talent, abyste vyniknuli.
Předpokládáme, že se Mozart narodil s výjimečným nadáním pro hudbu, stejně jako je Warren Buffett rozeným investorem. Vědecké výzkumy ale nepotvrzují domněnku, že zvláštní přirozený talent je podmínkou úspěchu. Podle autora knihy Geoffa Colvina, redaktora ekonomického magazínu Fortune, to není ani tvrdá práce. Za úspěchem těch nejlepších totiž stojí zvláštní druh úsilí, kterému Colvin říká 'promyšlené cvičení'.

Detailní informace

Žánr kariéra
Jazyk čeština
Počet stran 216
EAN 9788025119266
Datum vydání 20.10.2010
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství BIZBOOKS
Hmotnost 0,38
Typ Kniha
Jste zrození pro roli vůdce? Stručná odpověď na tuto otázku zní "ne". Chcete-li pochopit, proč je to pro vás dobrá zpráva, přečtěte si provokativní a mýty bořící knihu amerického novináře Geoffa Colvina. Předpokládáme, že Mozart se narodil s výjimečným nadáním pro hudbu, stejně jako Warren Buffett má buňky na úspěšné investování. A pokud za úspěchem těch nejlepších není přirozené nadání, bude to nejspíš tvrdá práce. Colvin na základě výzkumů a příběhů úspěšných sportovců, hudebníků nebo byznysmenů dokazuje, že se mýlíme. Za úspěchem těch nejlepších totiž stojí zvláštní druh úsilí, kterému Colvin říká "promyšlené cvičení". Šanci má tedy každý.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!