EN

Daňové zákony 2009

s komentářem změn

Ivo Šulc, Zuzana Rylová, Zlatuše Tunkrová, Zdeněk Krůček


Nenechte se zaskočit změnami v daňových zákonech!
Víte, jaké změny v daňových zákonech na nás všechny čekají od 1. 1. 2009? V publikaci najdete aktuální úplná znění daňových zákonů. Ty jsou v úvodu doplněny stručnými komentáři, které vám pomohou s orientací v provedených změnách. Naleznete zde i pokyny a sdělení Ministerstva financí. Informace budou aktualizovány na http://knihy.cpress.cz/KE0529. Publikace poskytuje účinnou pomoc všem, kteří se s daňovými zákony potýkají.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 200
EAN 9788025123669
Datum vydání 12.01.2009
Věk od 15
Nakladatelství BIZBOOKS
Hmotnost 0,52
Typ Kniha
Daňové zákony 2009 jsou stejně jako čtyři předchozí vydání této publikace určeny pro všechny, kteří potřebují mít po ruce aktuální znění daňových zákonů k 1. 1. 2009. Ocení je tedy především daňoví poradci, účetní a podnikatelé. Ani tentokrát nechybí přehledné komentáře důležitých změn, jež v zákonech nastaly. Čtyři erudovaní odborníci s dlouholetou praxí vám metodicky a jasně vysvětlí, jak změny uplatňovat v účetní praxi. Věříme, že i v Daňových zákonech 2009 snadno naleznete vše, co potřebujete ke své činnosti.

Soubory ke stažení

pdf Příloha.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!