EN

Cvičení paměti

Gregor Staub


Těžko na cvičišti - lehko na bojišti!
Musíte si stále zapisovat jména a úkoly? Musíte si stále ověřovat obrovské množství informací? Nebo chcete jen svou pamět poněkud občerstvit? Použijte tuto knihu jako cvičební nářadí ke každodennímu procvičování paměti. Ničeho se nebojte: ušetří vás zbytečných teorií. Řekněte si, že tato kniha bude pro vás prvním krokem na cestě doživotního učení se. Pak je tato příručka právě pro vás.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 112
EAN 9788025115398
Datum vydání 24.04.2007
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství BIZBOOKS
Hmotnost 0,2
Typ Kniha
- Lepší paměť na jména - Rychlejší učení jazyků - Vytříbení optické paměti - Posílení sebevědomí Cvičení paměti vás ušetří zbytečných teorií: - naleznete zde velké množství praktických příkladů, - uděláte první kroky na cestě sebevzdělávání, - poslouží vám jako cvičební pomůcka pro každý den. Takže vzhůru: ničeho se nebojte! O autorovi: Gregor Staub, podnikový ekonom, založil v roce 1990 ve Švýcarsku firmu Mega Memory – trénování paměti. Dosud vedl přes 2 500 seminářů a přednášek a v současné době platí za jednoho z nejúspěšnějších paměťových trenérů v Evropě. K jeho zákazníkům patří významní podnikatelé a organizace. Kromě toho pořádá semináře na školách a univerzitách a angažuje se v dalším vzdělávání učitelů. Cvičení paměti (orig. Mega Memory) se prodalo v MVG-Verlag v Německu už přes 17 000 kusů. Vydal i CD s kurzem Mega Memory pro samouky k mimořádnému trénování paměti. Gregor Staub je ženatý a má dvě děti.

Soubory ke stažení

pdf Obsah.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!