EN

Aktuální akce - do konce března knihy pro děti se slevou 20 %

Řecko

Kapesní průvodce

Jana Středulová


Pojeďte s námi do Řecka!
Řada průvodců s ověřenými informacemi v praktickém kapesním formátu, se šitou vazbou a s barevnou přílohou je určena pro individuální turistiku i pro obchodní cesty, zejména pro návštěvníky jedoucí vlastním automobilem. Knihy však poslouží také jako podklad pro výběr nejkrásnějších a nejzajímavějších cílů turistických zájezdů nebo jako poznávací literatura o cizích zemích (zejména kapitoly o umění, historii a přírodě).

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 288
EAN 9788025106839
Datum vydání 11.08.2005
Věk od 15
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,3
Typ Kniha
Z obsahu knihy: - příprava na cestu do Řecka - praktické informace pro řidiče - rady a tipy pro nezávislé cestovatele - řecká historie, kultura a umění - turistické zajímavosti - doprava, ubytování a stravování - zajímavé www stránky o Řecku na Internetu - česko - řecký slovník s výslovností - adresy a kontakty pro získání dalších informací - podrobný místopisný rejstřík - mapy pro snadnější orientaci - černobílé a barevné fotografie

Soubory ke stažení

pdf Obsah.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!