EN

Opravy automobilů

Praktická příručka pro údržbu a seřizování vozidla svépomocí

Bořivoj Plšek


Opravte si svůj automobil!
Kniha o opravách automobilu by neměla chybět v přihrádce žádného vozidla. Rady, doporučení a praktické návody vám pomohou nejen ve chvílích nejtěžších, když vám vozidlo zůstane nečekaně stát na okraji silnice a vy si s ním nebudete vědět rady, ale i při pravidelné údržbě, opravách, při hledání příčin závad a seřizování vašeho vozidla svépomocí. Díky této knížce ušetříte tisíce korun za opravy a údržbu vozidla.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 164
EAN 9788025118085
Datum vydání 16.04.2012
Věk od 15
Formát 210x297 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,54
Typ Kniha
Kniha o opravách automobilů by neměla chybět v přihrádce žádného vozidla. Rady, doporučení a praktické návody vám pomohou nejen ve chvílích nejtěžších, když vaše vozidlo zůstane nečekaně stát na okraji silnice a vy si s ním nebudete vědět rady, ale i při pravidelné údržbě, opravách, při hledání příčin závad a také při seřizování vašeho vozidla svépomocí. Z obsahu knihy: - hlavní součásti, identifi kace a vybavení vozidla - motor a jeho opravy - příklady utahovacích momentů šroubů - převodovka, spojka a hnací ústrojí - závady na řízení vozidla a způsoby jejich odstraňování - nápravy a zavěšení kol - údržba a opravy brzdové soustavy, zkoušky účinnosti a souměrnosti brzd - elektrické zařízení vozidla, řídicí jednotka a elektrická instalace - karoserie vozidla, opravy plastových dílů - oprava vozidla poškozeného vodou

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!