EN

Jak vznikají slavné fotografie

Inspirujte se fotografiemi od mistrů historie i současnosti

Eamon McCabe


Inspirujte se fotografiemi od mistrů historie i současnosti
Díváte se na slavné fotografie dávno zemřelých fotografů a obdivujete jejich nevšední kouzlo? Tato kniha vám ukáže snímky známých světových i českých fotografů, nechá vás nahlédnout do pozadí jejich vzniku a co je nejdůležitější - pokusí se zjistit, v čem tkví tajemství úspěchu daného snímku. Učte se od světoznámých fotografů, jakými jsou například Robert Capa, W.H.Fox Talbot, Josef Koudelka, Ansel Adams či Josef Sudek.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 144
EAN 9788025124093
Datum vydání 25.05.2009
Věk od 15
Formát 210x235 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,5
Typ Kniha
Inspirujte se díly těch nejslavnějších fotografů v dějinách fotografie! Díváte se na slavné fotografie dávno zemřelých autorů a obdivujete jejich nevšední kouzlo? Zajímají vás staré snímky a chcete vědět, čím nás mohou inspirovat v době digitálních fotoaparátů? Tato kniha vám ukáže snímky těch nejznámějších českých i světových fotografů v historii tohoto média, ať už byly vytvořeny pomocí kinofilmu, skleněné desky či jiné, již téměř zapomenuté techniky. Autor vás nechá nahlédnout do pozadí jejich vzniku a co je nejdůležitější – prozradí vám, v čem tkví tajemství úspěchu daného snímku a jak na něj dnes navázat. Ke každé fotografii se dozvíte: - Pozadí a způsob vzniku fotografie - Jakou technologií byla fotografie pořízena - Informace o autorovi, jeho životě a tvorbě - Jak dosáhnout stejně výjimečné fotografie s dnešní moderní technikou Učte se od světoznámých fotografů, jakými jsou Robert Capa, W. H. Fox Talbot, Josef Koudelka, Ansel Adams či Josef Sudek! O autorovi: Eamonn McCabe je britský fotograf žijící v Londýně. Pracoval mj. jako fotoeditor britského deníku The Guardian, v současné době je čestným profesorem Thames Valley univerzity. Byl několikrát vyhlášen britským sportovním a zpravodajským fotografem roku.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!