EN

Mistrovství v Adobe Illustrator

Tipy, efekty, kouzla

Sharon Steuer


Moderní techniky a postupy těch nejlepších
Představujeme vám fantasticky vypravené Mistrovství v Adobe Illustratoru nabízející nekonečnou inspiraci a snad tisíce okamžitě využitelných návodů, rad, tipů a postupů pro práci s tímto editorem. Tento světový bestseller, jehož vydání znamenalo za oceánem hotovou seznaci, se vůbec poprvé objevuje v českém překladu a zaplňuje tak citelnou mezeru na českém trhu. Staňte se skutečnými mistry!

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 432
EAN 9788025117781
Datum vydání 20.09.2007
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Edice Mistrovství
Hmotnost 0,7000
Typ Kniha
Digitálně tištěné knihy dodáváme bez CD a DVD příloh. Toužíte objevit skutečnou duši a opravdovou podstatu práce v Illustratoru? Rádi byste se v něm naučili pracovat jako skuteční profesionálové, ale jiné příručky vám dosud nabídly pouze základy práce? Tato věhlasná kniha z americké edice WOW!, které své know-how propůjčilo 100 nejlepších světových grafiků, vám poskytne vše, co jste dosud marně hledali. Mistrovství v Illustratoru je knihou plnou unikátních a praktických tipů, triků a technik, jež nenajdete v žádné jiné publikaci. Objevíte tak účinné postupy, nejnovější techniky a osobité metody práce těch nejlepších. To vše s kvalitním výkladem na postupech krok za krokem a s bohatým obrazovým materiálem. Zkušená autorka a její WOW! tým se mimo jiné věnují těmto tématům: - Objektové barvy, izometrický systém, deformace a opakované vzory - Tvorba detailů pomocí stopy, práce se symboly a složené tahy - Digitalizace loga, uspořádání vrstev a podvrstev, analýza perspektivy - Převod textu na obrysy, tvorba řezu písma, efekt Klikyhák - Přechody, napodobování zářivého kovu, modelování lahví - Tvorba a prolnutí průhlednosti a osvětlení, použití záře - Vytvoření kresby z náčrtu, efekty vytvářející reliéf, pokřivení - Techniky 3D efektů, převádění 2D kreseb na 3D obaly - Pokročilé využití masek, vytváření odrazů, kreslení hvězd - Návrh webové stránky, SVG grafika, příprava grafiky pro Flash CD přiložené ke knize obsahuje více než 80 grafických souborů ukázek z knihy k dalšímu použití, dále knihovny grafických samplů, klipartů, digitálních zdrojů a další grafiky. CD poskytuje též demo verze užitečného softwaru a plug-inů, např. Ian Symbol Pack s více než stovkou vědeckých, ekologických a přírodních symbolů. Kromě toho na CD najdete několik zajímavých elektronických publikací a další bonusový materiál. O autorovi: Sharon Steuer vyučuje počítačovou grafiku na uměleckých školách a ve školicích střediscích v USA. Je autorkou knih z oblasti počítačové grafiky a digitálního umění a stojí za edicí WOW!, jejíž součástí je i tato kniha. Předchozí vydání této publikace získalo v rámci Benjamin Franklin Award dvakrát ocenění nejlepší kniha roku.

Soubory ke stažení

pdf Obsah.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!