EN

Dokonalé stopy

Helen Fieldsová


Dokonalý zločin je takový, o kterém nikdo neví!
V odlehlém koutě Skotské vysočiny shořelo tělo Elaine Buxtonové. Jediné, podle čeho může policie pohřešovanou právničku identifikovat, je zub a cár zkrvaveného šátku. V tajné místnosti kdesi v Edinburghu mezitím skutečná Elaine Buxtonová vyděšeně křičí do tmy. Inspektor Luc Callanach opustil slibnou kariéru u Interpolu a začíná od nuly. Obstojí před novými kolegy i ve střetu s vrahem, který za sebou pečlivě zahlazuje všechny stopy?

Detailní informace

Žánr detektivka
Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Počet stran 352
EAN 9788025908754
Datum vydání 14.05.2018
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství PLUS
Hmotnost 0,46
Typ Kniha
V odlehlém koutě Skotské vysočiny shořelo tělo Elaine Buxtonové. Jediné, podle čeho může policie pohřešovanou právničku identifikovat, je zub a cár zkrvaveného šátku. V tajné místnosti kdesi v Edinburghu mezitím skutečná Elaine Buxtonová vyděšeně křičí do tmy. Inspektor Luc Callanach opustil slibnou kariéru u Interpolu a začíná od nuly. Obstojí před novými kolegy i ve střetu s vrahem, který za sebou pečlivě zahlazuje všechny stopy? Rafinovaná zápletka, která vás chytí od první stránky, sympatická dvojice vyšetřovatelů, kterou vedle „krasavce Luca“ tvoří svéhlavá a přívětivá Ava Turnerová, a opravdu odporný zločinec, to jsou přísady, díky nimž si tuhle knihu vychutná každý fanoušek detektivního žánru. Přeložila Nela Knapová.

Soubory ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Video

Další tituly z řady "Inspektor Luc Callanach"

Uživatelské hodnocení

Milena Kvapilová
Vynikající detektivka! Od prvních stran vás vtáhne a nepustí, dokud ji nedočtete. Zločinec "doktor" King je hnusák a slizoun nejvyššího kalibru, průběžně z něj naskakuje husí kůže. A dvojice Callanach a Turnerová je k sežrání. Už se moc těším na další díl, doufám, že bude brzy.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.