EN

Najdeš mě na konci světa

Nicolas Barreau


Když jednou najde Jean-Luc ve své poště milostný dopis od neznámé dívky, ještě netuší, že to jeho doposud poklidný život obrátí vzhůru nohama. Od té chvíle má totiž jediný cíl: najít tu neznámou, která si říká Principessa, která píše nejsvůdnější dopisy na světě. Jean-Luc je na nejlepší cestě se opravdu zamilovat do ženy, kterou ještě nikdy na vlastní oči nespatřil. Nebo snad ano?

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 240
EAN 9788000024325
Datum vydání 08.02.2010
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství PLUS
Hmotnost 0,345
Typ Kniha
Když najde Jean-Luc Champollion jednoho dne ve své poště milostný dopis od neznámé dívky, ještě netuší, že to jeho doposud poklidný život obrátí vzhůru nohama. Od tohoto okamžiku má totiž jediný cíl: najít tu rozmarnou neznámou, která si říká „Principessa“ a píše nejsvůdnější dopisy na světě. Jean-Luc je na nejlepší cestě se konečně opravdu zamilovat – zamilovat do slov, myšlenek a fantazií. Do ženy, o které má brzy pocit, že ji zná lépe, než obrazy ve své galerii. Do ženy, kterou ještě nikdy na vlastní oči nespatřil. Nebo snad ano?

Soubory ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!