EN

Právě teď!  Hobby, kuchařky a cestování se slevou 20 %

Na lovu

Meagan Spooner


Když se Kráska vydá na lov Zvířete... Mrazivé převyprávění oblíbené pohádky.
I když Kráska vyrostla mezi šlechtici, zná tajemství lesa lépe než kdokoli jiný. Poté co její otec přijde o majetek, musí se i se sestrami odstěhovat pryč z města. Uleví se jí, protože v lese se už nemusí dál přetvařovat. Jenže při lovu její otec zmizí a Kráska nemá na vybranou. Vydává se ho hledat a stopuje tajemné Zvíře až do jeho království, do světa z pohádek, který ji může zničit, nebo spasit. Ale kdo přežije tento lov: Kráska, nebo Zvíře?

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 328
EAN 9788075445001
Datum vydání 05.02.2018
Věk od 12
Formát 145x205 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,51
Typ Kniha
Když se Kráska vydá na lov Zvířete… Kráska zná tajemný les lépe než kdokoli jiný. Cítí ho ve své krvi. I když vyrostla mezi šlechtici daleko od lesa, ví, že temný hvozd skrývá tajemství, která dokáže odhalit jen pravý lovec. Když její otec přijde o všechno jmění a Yeva se musí společně se sestrami odstěhovat pryč z města, uleví se jí. Uprostřed divočiny se nemusí přetvařovat a usmívat se na bohaté dámy – nebo se vdát za bohatého šlechtice…. Ale ve chvíli, kdy v lesích zmizí při lovu její otec, nemá Yeva na vybranou – musí ho najít. A jediná cesta vede po stopách stvoření, které se otec snažil ulovit. Přes varování sester se vydává do lesa a stopuje Zvíře až do jeho království – zakletého údolí, zničeného zámku a světa plného stvoření, o kterých slyšela pouze v pohádkách. Do světa, který ji může zničit, nebo spasit. Zbývá jen jedna otázka. Kdo přežije tento lov: Kráska, nebo Zvíře?

Soubory ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Lenka Šnebergerová
Povedený dobrodružný pohádkový příběh. Vtáhnul vás do děje a nenechal odejít. Nevýhodou je jen velké množství popisů okolí a pocitů, které se neustále opakují ale i tak neskutečně zajímavě napsané se strhujícím závěrem.
Milena Kvapilová
Úžasný dobrodružný pohádkový příběh. Výborně se četl, byl napínavý, měl svoji vlastní magii, díky které se nedalo dělat nic jiného, než otáčel další a další stránky. Po detektivce to bylo na odlehčení přesně to, co jsem potřebovala.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.