EN

Buď se mnou

Andrew O'Hagan


Příběh faráře, jenž vzpomíná na ideály svého mládí, které jsou nenávratně pryč, zatímco se v jeho blízkosti schyluje k náboženské válce. Román o umění a politice, lásce, samotě, změnách a o tom, jaký život dnes lidé vedou. Kniha se objevila v širší nominaci na prestižní Man Bookerovu cenu v roce 2006.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 304
EAN 9788087162187
Datum vydání 25.10.2010
Věk od 18
Nakladatelství KNIHA ZLÍN
Edice Fleet
Hmotnost 0,44
Typ Kniha
Příběh faráře, jenž vzpomíná na ideály svého mládí, které jsou nenávratně pryč, zatímco se v jeho blízkosti začíná strhávat náboženská válka. Je to román o umění a politice, lásce, samotě, změnách a o tom, jaký život dnes lidé vedou. Kniha se objevila v širší nominaci na prestižní Bookerovu cenu v roce 2006. Policie se na faře ukázala poslední srpnovou neděli v po­ledne. Už jsem odsloužil první mši a zrovna jsem po­rovnával rozpočty od různých stavebních firem, když se ozvalo zaklepání. Otec vždycky tvrdil, že způsob, jakým policisté klepou, je nezaměnitelný, a měl pravdu, rány na lak dveří zněly jako veřejný rozkaz, jenž měl v tom, kdo je slyší, vyburcovat pocity viny. „A je to tady,“ pomyslel jsem si. „Předvolání pro nemravné chování.“

Soubory ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!