EN

Příběh auta

Oldřich Růžička


Příběh automobilu od vynálezu kola po supermoderní auťáky.
Tato kniha je to pravé pro všechny automobilové nadšence! Přečti si příběh průkopníků automobilismu od vynálezu kola přes první zvířaty tažené vozy a parní stroje až po nejmodernější závodní auta.

Detailní informace

Žánr encyklopedie
Jazyk čeština
Počet stran 32
EAN 9788000046402
Datum vydání 15.05.2017
Věk od 6
Formát 230x260 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,4
Typ Kniha
Přečti si příběh průkopníků automobilismu od vynálezu kola přes první zvířaty tažené vozy a parní stroje až po nejmodernější závodní auta. Dva tisíce let před naším letopočtem se v Egyptě objevuje hrnčířský kruh, aby tento zdánlivě nesouvisející předmět stanul na počátku historie vynálezu automobilu. Vynálezci stroje, který je v současnosti pro nás každodenní samozřejmostí, museli ujít dlouhou cestu, než vznikl ten elegantní krasavec, kterého najdeš zaparkovaného v garáži. První koňmi tažené vozy a kočáry, parní stroje, předchůdci automobilů se spalovacími motory, ale i moderní auťáky, ve kterých jezdil agent Bond nebo Batman, to vše tě čeká uvnitř knihy.

Soubory ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!