EN

Aktuální akce - do konce března knihy pro děti se slevou 20 %

Začínáme číst - Jake a piráti ze Země Nezemě - Klíč k Útesu lebky

Walt Disney


Jake a jeho kamarádi najdou tajemnou truhlu a v ní klíč s lebkou a vzkaz od Petra Pana. Vydej se s nimi na dobrodružnou výpravu a zjisti, co je čeká tentokrát! Řada ZAČÍNÁME ČÍST je určená nejmenším dětem, pro které je knížka a čtení novým, velkým dobrodružstvím.

Detailní informace

Ilustrátor Walt Disney
Jazyk čeština
Počet stran 32
EAN 9788025232682
Datum vydání 01.12.2014
Věk od 5
Formát 210x250 mm
Nakladatelství Egmont
Hmotnost 0,9
Typ Kniha
Jake a jeho kamarádi najdou tajemnou truhlu a v ní klíč s lebkou a vzkaz od Petra Pana. Vydej se s nimi na dobrodružnou výpravu a zjisti, co je čeká tentokrát! Řada ZAČÍNÁME ČÍST je určená nejmenším dětem, pro které je knížka a čtení novým, velkým dobrodružstvím. Naše knížky obsahují jednoduché, ale zajímavé příběhy s oblíbenými hrdiny. Děti jim snadno porozumí, protože mluví jejich jazykem. První setkání s knížkou se tak stane pro malého čtenáře nezapomenutelným zážitkem. Čtení není všechno! Každý příběh doplňují krátké otázky a jednoduché úkoly, které rodičům pomohou ověřit, zda dítě přečtenému textu porozumělo. Různé typy úloh napomáhají k rozvoji schopností, jako jsou například: . pozornost . rozšiřování slovní zásoby . počítání od 1 do 10 . schopnost porozumět textu a vyvodit správný závěr . kreativita a rozvoj emoční inteligence

Soubory ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Jake a piráti ze Země Nezemě"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!