EN

Star Wars Učeň temnoty

Christie Golden


Román z doby klonových válek.
Brutalita ve válce o vládu nad galaxií mezi temnou stranou a Republikou se stupňuje. Když hrabě Dooku nechá zmasakrovat flotilu bezmocných uprchlíků, Rada Jediů přistoupí k drastickému opatření: zameří se přímo na Dookua. Avšak nepolapitelný Dooku je nebezpečnou kořistí i pro toho nejlepšího lovce.

Detailní informace

Žánr sci-fi
sci-fi
Jazyk čeština
Počet stran 352
EAN 9788025230817
Datum vydání 12.09.2016
Věk od 12
Formát 134x202 mm
Nakladatelství Egmont
Edice Star Wars
Typ Kniha
Christie Golden: Star Wars. Ucen temnoty Román z období klonových válek Brutalita ve válce o vládu nad galaxií mezi temnou stranou a Republikou se stupnuje. Když hrabe Dooku, nekdejší mistr Jedi, který se stal sithským lordem, nechá zmasakrovat flotilu bezmocných uprchlíku, Rada Jediu pristoupí k drastickému opatrení: zamerí se na muže, jenž je prímo odpovedný za bezpocet válecných hruz, samotného hrabete Dookua. Avšak nepolapitelný Dooku je nebezpecnou koristí i pro toho nejlepšího lovce. A tak Rada Jediu uciní smelé rozhodnutí a dá své požehnání spojení obou stran Síly – smelého rytíre Jedi Quinlana Vose a nekdejší zurivé sithské ucednice Asajj Ventress. Ventress a Vos jsou nejvetší nadejí na zneškodnení Dookua – pokud se však dokážou vyrovnat se složitými emocemi, které v sobe navzájem vzbuzují, stejne jako s hlodajícími pochybnostmi, jež skrývají ve svých srdcích.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!