EN

Druhý detektivní případ od autora bestselleru V lese visí anděl
V podivném hnízdě ze sovího peří je nalezeno tělo sedmnáctileté dívky. Bizarním případem se začíná zabývat zkušený detektiv Holger Munch. Pro nedostatek stop se však dostane do mrtvého bodu, dokud oddělení vražd nekontaktuje záhadný hacker. Ten jim pošle nahrávku, ve které se mihne silueta vraha převlečeného za sovu, nočního dravce symbolizujícího smrt. A pátrání se opět roztočí na plné obrátky.

Detailní informace

Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Počet stran 400
EAN 9788025905609
Datum vydání 12.09.2016
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství PLUS
Typ Kniha
V lese kousek od Osla je v podivném hnízdě ze sovího peří nalezeno tělo sedmnáctileté dívky, jež se před tím ztratila z domova pro problémovou mládež. Případem se začne zabývat zkušený detektiv Holger Munch se svým týmem. Vyšetřování pro nedostatek stop začíná váznout na mrtvém bodě, ale pak IT odborníkovi z oddělení vražd záhadný hecker pošle nahrávku, jež odhalí znepokojivé podrobnosti o osudu zabité dívky; ve filmu se na okraji mihne silueta vraha převlečeného za sovu, nočního dravce symbolizujícího smrt... A patrání se roztočí na plné obrátky. Sova opět přináší promyšlenou, napínavou zápletku a proniká hluboko pod povrch lidské mysli stejně jako první Bjorkův román V lese visí anděl. Zároveň se v ní noříme hlouběji do soukromí detektivů Holgera Muncha a Mii Krügerové, které si díky veleúspěšnému prvnímu dílu řady již oblíbili čtenáři v řadě zemí. Spolu s tím, jak se snaží co nejrychleji rozlousknout zapeklitý případ a zastavit brutálního vraha, se oba vyšetřovatelé musí porovnat i s řadou výzev, které před ně staví jejich osobní životy.

Soubory ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Holger Munch a Mia Krügerová"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

Přihlásit

Recenze médií

iliteratura.cz - Sova

„…Sova představuje plnohodnotnou detektivku, nikoli jen horkou jehlou sešitý pokus o zopakování komerčního úspěchu..."

E15 - Samuel Bjork straší sovím vrahem

„…Těžko říct, proč zrovna sova, jestli je to kvůli tomu, že sovy nejsou, čím se zdají být, každopádně nápad je to dobrý a postupně čtenář zjišťuje, že je podložený dobrými důvody. Navíc se autorovi daří po celou dobu hravě odvádět čtenáře a detektivy od skutečného pachatele..."

severskekrimi.cz - Samuel Bjork – Sova

„…Přestože románem V lese visí anděl Bjork sám sobě nasadil laťku hodně vysoko, Sova nezůstává v jeho stínu. Téma románu je stejně jako v prvním případě neotřelé a cesta k vrahovi spletitá a nejasná. Bjork se tak mistrně vystříhává momentu, kdy si čtenář uvědomí, že postup vyšetřovacího týmu je totožný, jako v prvním díle a je tak ochuzen o chvíli překvapení z vrahovy identity..."

krajskelisty.cz - Samuel Bjork, Sova

„…Máte Samuel Bjork a jeho Sova je brilantní ukázkou nejen fantasie, ale i tvorby příběhu. Vyšperkovat už samotný mord dá práci. Zasadit ho do uvěřitelného prostředí snad ještě víc..."

blesk.cz - Sova Samuela Bjorka budí strach

„…Hlavní zápletka je děsivá, promyšlená a podivný rituál v představivosti čtenáře zaujme. Hned v úvodu vyšetřování (a knihy) se objeví i řada zvláštních postav, které provokují otázkou „co proboha Bjork bere?!“. Jisté je, že Bjork dokáže strhnout a hltáte každou další řádku..."

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!